Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A konyak jobb az idő múlásával?

A konyak jobb az idő múlásával?

Figyelt kérdés
15 éve kaptam egy Hennessy Fine de Cognacot, amit akkor eltettem és most találtam meg. Ugye nem romolhat meg?

2020. nov. 18. 20:48
 1/3 Phoney ***** válasza:
75%
Tönkremenni nem szoktak ilyen távon, hacsak nem extrémek a körülmények (pl. folyamatos nagy hőingadozás), vagy nem szárad ki úgy a dugó, hogy párologni kezd, de jobb semmivel nem lesz.
2020. nov. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi. Kb mennyit ér egy díszdobozos Hennessy Fine de Cognac?
2020. nov. 19. 14:04
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
25000. 15ért gyorsan el tudod passzolni. A konyakok életkora nem változik az idő múlásával. Az áruk 15 év alatt nem emelkedik, ez nem számít régi konyaknak. Kb. 100 éves ritka konyakoknál fordul elő, hogy számít, hogy milyen régen lett palackozva, ezeket már 1-5 millió forintért vesztegetik. Egy, a trafalgari csata évében, 1805-ben palackozott konyak például közel 100 millió forintért kelt el, mivel ez még a filoxéra vész előtti szőlőből készült, és az évszám sem mindennapi. Sajnos a te alkoholod nem ennyire különleges.
2020. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!