Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért isznak olyan sok abszint...

Miért isznak olyan sok abszintot a fiatalok?

Figyelt kérdés
Ismerettségi körönben szinte csak olyan 16-21 éves van, akiknek abból áll a buli, hogy vesenyeznek, ki tudja a legtöbb abszintot inni.

2020. nov. 23. 18:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Mert hallottak valamit a kulonleges hatasarol, csak azt nem tudjak, hogy azt a hatast mar folosleges keresni, mert mar nincs benne ... csakugy mint a coca~colaban sem.
2020. nov. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%
Kicsit levannak maradva.. az én koromban volt menő az abszint ivászat... Most ahogy lesem a tatratea a tuti...
2020. nov. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Phoney ***** válasza:
71%

Mert a Tatratea mellett az az egyetlen opció a kib***ottkemény 70-80 fokos szeszre. Persze nem sok köze van az abszinthoz, még ízben sem, de úgyis csak az számít, hogy nagyokat lehessen hányni tőle.


ma 18:41

Soha nem is volt semmiféle különleges hatása, csak a századforduló orvosai még nem értették meg, hogy az akut alkoholmérgezés és az alkoholmegvonás legdurvább tüneteit igenis az alkohol okozza, szóval mindenféle egyéb anyagra próbálták ráfogni ezeket (nemcsak az abszintra). Ez már lefutott téma a tudományos életben, csak nem mindenki követi.

2020. nov. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
46%
Az én környezetemben szinte senki sem issza, pláne rendszeresen. Pedig vannak lerészegedők, de inkább a sör, vodka, bor, jéger, tatratea a menő.
2020. nov. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
A fiatalok csak azt csinálják, amit menőnek gondolnak, amit egyik kispajtásuk vagy egy kispajtás "influenszer" kikiáltott menőnek. Valószínűleg ezzel is így van, mint a vaníliaszagú e-cigivel meg a Red Bull-lal. Ja, az már nem menő, akkor a Hell.
2020. nov. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
25%
Már bocsesz, de milyen fiatalokat ismersz? Én pl fiatal vagyok, sosem ittam abszintet és az ismeretségi körömben nincs senki, aki azt vedelné. Ez egy ilyen 5 fiatal alapján általánosítunk több millióra típusú kérdésnek hangzik.
2020. nov. 23. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom hol laksz, de nálunk Mo.-n nem isznak abszintot nemhogy a fiatalok, még a felnőttek sem nagyon. Rohadt drága.
2020. nov. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Azért, mert hamar be lehet tőle rugni. Másrészt, azért mert menő.
2020. nov. 25. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Hosszabb kocsmás estéken szeretek leküldeni 1-2 felesnyi tátrateát vagy a "szájvízekhez" képest már félig rendes abszintot. A környezetembe viszont maximum 1-2 alkalommal szétcsapták magukat a tipikus hétvégén bebaszok és többet rá se néznek ezekre.

Ha az elmúlt 3-4 évben a középiskolás réteg rá is kapott, abban semmi meglepő sincs. A tinédzserek elég fogékonyak az olyan dolgokra mint a bátorságpróba, beavatás rítus, csoport előtt bizonyítani magukat, ezek hétköznapi dolgok, nem csak az távoli törzsek tagjai között fordul elő. Mindehhez egy magas alkoholtartalmú ital tökéletes eszköz, főleg a 18. életév előtt. Bele se mennék abba, hogy milyen hülyeségeket társítanak az emberek 1-1 italhoz és mennyien képzelik, hogy a térfogatszázalék növekedése majd exponenciálisan növeli a hatást.

2020. nov. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
52%

3#

Ott van még a Stroh,meg a többi beton rum lehetőségnek:D

2020. dec. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!