Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kereskedelmi forgalomban...

Brokenbone kérdése:

Kereskedelmi forgalomban vannak komlómentes sörök?

Figyelt kérdés
Olyan elérhető árú komlómentes sört keresek, ami Budapesten elérhető üzletekben.

#sör #kukorica #Komló #komlómentes sör #komlómentes #kukoricasör
2020. nov. 28. 12:29
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Ott a Heineken.Abban nincs komló csak komlókivonat.
2020. nov. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
46%

Amiben nincs, az nem igazi sör! KomlóKIVONAT = utánzat

Víz, árpamaláta, komló - ez a 3 összetevője egy igazi sörnek, az esetleges többi összetevő, ami sörökben előfordulhat (komlókivonat, kukoricadara, karamellmaláta, glükózszirup, rizs) mind csak hozzáadott plusz! Tehát pluszban lehet hozzá (ízlés dolga), de nem helyettesítheti az igazi összetevőt, különben csak SÖRNEK NEVEZETT valamilyen ital!

2020. dec. 6. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jó, én komlóérzékeny vagyok, ez van nemtudok mit csinálni. Szeretem a sört, azért érdekelne, hogy mik a lehetőségek. Akkor keresek sörutánzatot amitől ugyanúgy be lehet rúgni, ha ez így jobb megfogalmazás. :)
2020. dec. 7. 17:31
 4/5 anonim ***** válasza:
Ja, értem! :) Akkor bizony Heineken, más nekem se jut most eszembe!
2020. dec. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

3


Akkor ebben még reménykedhetsz:


[link]

2020. dec. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!