Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az baj ha minden reggel...

Az baj ha minden reggel megiszok a reggelimhez 2feles HÁZIpálinkát? (Meg néha este 2doboz sör.)

Figyelt kérdés

Régebben nagyon sokat betegeskedtem de kb fél éve csinálom ezt és semmi bajom nincs.De ha minden reggel megiszok 1dl Házipálinkát(este néha sör)akkor hosszab távon lehet bajom?

19/L



2020. dec. 2. 09:09
1 2 3 4
 1/34 A kérdező kommentje:
Ja és azt kihagytam,hogy sajnos pánikbeteg vagyok meg 0-24be szorongok és ez is segít nekem valamit.Van,hogy frontint szedek(akkor nem iszok)és kb mindkettő ugyan úgy nyugtat meg.De inkább a reggeli házipáleszt választom,mert állítólag a frontin károsabb.
2020. dec. 2. 09:12
 2/34 anonim ***** válasza:
92%
Hát, akkor már inkább frontin. 1 deci pálesz szorongásoldó hatása nem tart 2 óránál tovább. De inkább ajánlom a citromfüvet meg ilyeneket. Én is szedtem össze vissza rivotrilt 2 évig, aztán ilyenekkel jöttem le. citromfű, ginkgo biloba, kurkuma, valeriana, glicin, taurin, megnézium. Ezeket toltam nagy mennyiségben.
2020. dec. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
A gyógynövényes nyugtatók sem rosszak.Most éjjel is rosszul voltam és egy picit az is segített.Igaz nem egy darab hanem több.
2020. dec. 2. 09:18
 4/34 anonim ***** válasza:
85%
Ja. sokan alulbecsülik ezeket, de én álltam már be citromfűtől :D persze ezeket sem jó túladagolni. De annyira nem gáz. Viszont jóval drágábbak mint ha innál, vagy gyógyszert szednél. Meg nem szabad többnyire a legolcsóbbat megvenni, mert árulnak pl olyan magnéziumot is ami fel sem szívódik, csak kis százalékban. Vagy a kurkuma kapszulák többségének sincs érdemi hatása.
2020. dec. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 A kérdező kommentje:
Szerencsére itthon mind megtalálható,szüleim ilyen nagy gyógynövényes izék:DD De én mindig azt hittem,hogy ez az egész placebó és tegnap próbáltam ki elösszőr,nagy mennyiségbe a gyógynövényes “gyógyszert”és hát nekem is kicsit beütött:DSzóval sikerült hamar elaludnom és nem szorongtam reggelig,mint általában:D
2020. dec. 2. 09:30
 6/34 anonim válasza:
74%
Alkesz
2020. dec. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
82%
A májad nem fogja megköszönni, az biztos.
2020. dec. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
79%

19 éves lánynak írod magad, napodat rendszeresen 2 feles házipálesszel kezded.

No és aztán hogyan telik napod, mivel ütöd el az időd?

Nem hiszem, hogy tanulsz, vagy dolgozol, mert akkor két felessel kezdened a napot nem is meredek, hanem merőleges lenne.

Szüleid mit szólnak ehhez, netán a pálesz mennyiségének csökkenését a párolgásra fogod?

.

Nem csak az az alkoholista, aki seggrészegre issza magát, hanem az is, aki RENDSZERESEN iszik!

Megnyugtatásul: igen, te alkoholista vagy.

.

Nem hiszem, hogy tanuló, vagy iskolás lennél, nem hiszem, hogy szüleid jó szemmel néznék, hogy ivással kezded a napot, nem hiszem, hogy egyedül élsz (ugyan, miből?), tehát hiszem, hogy

kérdésed kamu.

2020. dec. 2. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
Eladóként dolgozok. Szüleimmel élek és hát itthon tényleg rengeteg pia van,főleg házi páleszból.(Ők viszont nem szoktak inni)sokszor kaptam már leszidást,hogy hova tünt a pia de akkor mindig azt mondtam,hogy haverokkal ittam meg(sokat vagyok kint haverokkal)Igazából ennyi...(Bárcsak kamu lenne a kérdésxd)
2020. dec. 2. 11:11
 10/34 anonim ***** válasza:
90%
Nem jó úton haladsz..sűrgősen hagyd abba a rendszeres ivást, mert hamarosan már késő lesz.
2020. dec. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!