Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Olasz söröket , honnan lehet...

Olasz söröket , honnan lehet rendelni?

Figyelt kérdés

A kérdés az lenne hogy olasz söröket(nem pont kézműveseket , inkább az átlagosokat , pl birra moretti több fajtája) honnan lehet rendelni , ha lehet magyar weboldalról ? Sok boltban láttam már birra moretti és peroni söröket , de azt tudom hogy a birra morettinek sok változata van , az érdekelne hogy ilyen és hasonló olasz söröket lehet valahonnan horribilis kiszállítási összeg nélkül rendelni ?

Vagy jobban megéri egy kiruccanás alkalmával útközbe beugrani egy nagy boltba , és hazahozni ?


A válaszokat előre is köszönöm.



2020. dec. 2. 11:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Moretti Birra... la Rosa imádom, az egyetlen sör amit megiszok.

Itthon még nem láttam, csak fehéret.

Kintről hozzuk a la Rosa-t, ha nyaralunk. Termeszetesen kint olcsóbb, mint itthon, de nem vagyunk nagy ivók, pár üveggel veszünk csak.

Úgy látom a Tescóban van netes elérhetősége a világosnak.

2020. dec. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2020. dec. 2. 14:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Morettit és Peronit időnként még a LIdl-ben /Aldiban is lehet kapni...
2020. dec. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy a sima morettit és peronit sok helyen lehet kapni , de mondjuk a moretti ipa ja vagy a búzasöre érdekelne , meg hasonlók.
2020. dec. 2. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!