Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogy üt nagyobbat? Sör-›pezsgő...

Hogy üt nagyobbat? Sör-›pezsgő vagy pezsgő-›sör

Figyelt kérdés

Nincs itthon annyi sör, hogy berúgjak tőle és csak pezsgővel tudom pótolni... milyen sorrendben igyam meg hogy odaverjen rendesen?


Tudom, tudom nem kéne, de a szerelmi bánataimat én hagyományosan piálással csillapítom. :D



2020. dec. 30. 17:06
A kérdező szavazást indított:
sör -› pezsgő
pezsgő -› sör
17 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
36%
A sör csak lé. Igyál több pezsgőt 😂
2020. dec. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megiszod az egész pezsgőt. A pezsgő viszonylag magas (sörhöz képest magas) alkoholtartalma megnöveli a gyomrodban lévő elegy alkoholtartalmát. Ezután elkezded rá inni a sört. Nem is kell sokat, a lényeg, hogy az extra szénsav megnövelje a nyomást a gyomrodban, ezzel ingerelve azt, hogy nyomja tovább a cuccot a vékonybélbe, ami pedig az alkohol elsődleges felszívódási helye a szervezetben.
2020. dec. 30. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igen, ez világos, erre alapul ugye a sörrbe bor, borra sör szólásmondás is.

Csak az a kérdés, hogy ha a két bubi cuccot kerevjük akkor mi lesz...

2020. dec. 30. 17:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Látom nem sikerült megérteni a dolog fizikai hátterét.
2020. dec. 30. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Most elolvastam mégegyszer, szótagolva... így már világos.

Elnézést, már van némi alkohol ami gúzsba köti a szinapszisaimat.

2020. dec. 30. 18:15
 6/7 anonim ***** válasza:
A borra sör rész nem arról az enyhén vérpárás fosgejzírről szól, ami pár órával káó után reménytelenül kiszakad a kedves szórakozni vágyóból?
2020. dec. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sör, aztán pezsgő
2020. dec. 30. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!