Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Normális, hogy 26 éves koromba...

Normális, hogy 26 éves koromban már kevesebb alkoholtól is be tudok rúgni?

Figyelt kérdés

Régebben pár évvel ezelőtt simán átittam az estét és hánynom se kellett. Összevissza mindent kevertünk, borra sör, közben vodka, tequila, whiskey, likőr. Berúni berúgtam de sosem kellett hánynom.


Azt vettem észre, hogy nagyjából 2 éve már 1-2 sör is elég szokott lenni, sőt van hogy már ettől is másnapos leszek. A tegnpi szilveszteri bulin is inkább meghánytattam magam, mert éreztem, hogy másnap nagyon rosszul leszek, ha nem teszem meg. Szerintetek ez így normális, hogy már kevesebb piától is jól vagyok?



2021. jan. 2. 00:31
 1/10 anonim ***** válasza:
34%
Fokozatosan megy tönkre a májad meg a veséd. Remélem látod tisztán a jövőt.
2021. jan. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Én 23 éves vagyok,de nekem is már 2 sör a határom, ha annál többet iszok, már megérzem másnap(főleg szellemileg).Szóval nem is iszom már...mert ha berúgok napokig szarul vagyok
2021. jan. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális. A kor előrehaladtával sajnos egyre rosszabbul bírjuk a piát, és ez néhány év alatt is sokat változik. Öregszünk. :/
2021. jan. 2. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nálam azért ez soktényezős. Ha kipihentebb vagyok, és eszek előtte is, meg közben is, akkor általában nincs baj. De gyakran ha munka után iszom, akkor 2 sört simán megérzek reggel. Idén mondjuk inkább átálltam a borra, és ritkábban fogyasztok shotokat.
2021. jan. 2. 01:34
 5/10 A kérdező kommentje:
Idén=2020 :D
2021. jan. 2. 01:35
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

De jó neked, én egyre jobban bírom, csomó pénzbe kerül hangulatba kerülni :-/


"Szóval nem is iszom már...mert ha berúgok napokig szarul vagyok"


Maradj ennyiben, amondó vagyok.

2021. jan. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

hosszabb ideig nem ittál, majd újra elkezdtél?

azért is lehetséges ez.


Én 30 vagyok, de este 6tól, másnap reggel 6ig ivás megy lazán. Ne keverd annyi a titka, meg igyál mellé jó sok vizet is.


töményhez ne igyál sört, vagy a sörhöz bort, vodkához se igyál szénsavas italt

2021. jan. 2. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Inkabb az volt a baj hogy egyszerre sok mindent ittam es kevertem.
2021. jan. 2. 16:56
 9/10 anonim válasza:
100%
Ez teljesen normális, sőt később lehet, hogy még kevésbé fogja tolerálni a szervezeted. Persze ez egyénfüggő is, aki gyakran italozik az általában jobban hozzá van szokva és nem árt meg annyira neki. De függ az aktuális egészségügyi állapotodtól és kipihentségedtől is.
2021. jan. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Érdekes ez, én tizenévesen összeittam mindenféle töményeket, borokat, söröket, rosszul is vagyok, ha visszagondolok rá. Most 21 évesen meg 2-3 pohár bortól már teljesen jól vagyok😀 De 1 üveg a nagyon maximum, ami még megy, utána teljes halál.
2021. febr. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!