Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit csináljak, hogy ne legyen...

Mit csináljak, hogy ne legyen hányingerem?

Figyelt kérdés

14:00-kor ittam vodkát majd 4 óra körül egy kevés whiskyt (keverve)

Tudom, hogy nem szabad össze inni mindent.

Vodkából sokat, whisky-ből kb 2 c ittam.

Most mégis hánynom kell. Általában ha iszok és csak pl.; vodkát( tehát nem keverem, és, vagy csak a becsicsentés határáig iszok) pár óra múlva így is úgy is hányingerem van. Ez nagyon idegesítő, mert már szinte ki is ment a hatása és mégis rosszul vagyok, de más embernek meg semmi baja? Ettem előtte, de ivás közben nem.

Valamint amikor már kifelé megy a hatás akkor rám jön az evés. Bármit meg tudnék enni. Úgy tudom, hogy ez akkor van amikor valaki füvezik, viszont nekem ez csak alkoholnál van. Most is rámtört az éhség viszont ha ennék valamit, rögtön hánynék. Ez pl.: egy koncerten elég kellemetlen tud lenni amikor kb. alig ittál, nem is érzed, de azért ennél és hánynál :D


Mi lehet a megoldás?


Válaszokat előre is köszönöm!



2021. jan. 30. 18:33
 1/3 Noren1989 ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, ha tehermentesíted a gyomrod egy hànyàssal.
2021. jan. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ja és, ezért mondom azt, hogy a fű sokkal jobb. Nagyon régen csináltam, de soha nem voltam rosszul, és enni sem ettem össze, vissza. + agresszív sem leszek, hányingerem se lesz, nem “zuhanok” stb....

Mi a véleményetek?

2021. jan. 30. 18:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Pl. megtanulhatnád az írásjelek helyes használatát.
2021. jan. 31. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!