Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Gyakran iszok alkoholt?

Gyakran iszok alkoholt?

Figyelt kérdés
Álltalában minden második nap veszek egy üveg bort és borozgatok. Ti milyen gyakran isztok alkoholt ez egy kicsit túl sok? És arra hogy minden második nap iszok van valami pszihológiai magyarázat mert valahogy mindig így jön ki

2021. febr. 2. 11:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen,ez gyakorinak számít.

Én is kb ennyit szoktam

Nem hinném,hogy pozitívum.

2021. febr. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én azt már soknak tartom.. Én is szeretek borozgatni, de heti 1-nél nem szoktam gyakrabban, sőt, mostanában inkább csak 2-3 hetente kerül elő 1-1 üveg.
2021. febr. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%

Igen.

Ha minden másnap iszol 7 dl bort, akkor az 21-28 standard egység hetente. Ráadásul egyszerre több mint 3 egységet iszol, tehát ez alapján roham ivó is vagy. A borivók mindig azzal védekeznek, hogy nem alkoholt isznak hanem bort. Nem véletlen,hogy azt mondják, napi 1 pohár(1dl) vörösbor nem káros(sőt jó hatású-na nem a duna-tisza kincse, asztali áldás stb..), de az is 2 nap szünettel, tehát max. heti 5 nap. Ha valaki csak egy nap iszik,de akkor mondjuk 5 egységet, akkor is rohamivó.


[link]

2021. febr. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%
Úgy érted leülsz egyedül, aztán poharazgatsz? Hát, az nagyon hasonlít az alkeszok szokására.
2021. febr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hikk
2021. febr. 3. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagy átlagban kb 3 hetente iszom 1-2 sört. Ha 2 naponta egy egész üveg bort megiszol azt soknak érzem. Ha mondjuk 1 pohár, akkor nem vészes
2021. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
0%
minek iszol bort szarra sem jó igyál töményt
2021. febr. 4. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!