Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 20-35 közöttni nők férfiak...

20-35 közöttni nők férfiak őszintén! Ti milyen gyakorisággal fogyasztottok alkoholt?

Figyelt kérdés
2021. febr. 23. 06:36
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

én max heti egy-kétszer ha vacsorához illet egy kis pohár bor, most diétázom, szóval az alkohol tiltólistás.


A párom simán megiszik heti 2

1-3× 4-5 sört, de nem rúg be tőle. Általában pl játszik a ps-en, vagy filmet nézünk és közben jópár óra alatt issza meg.

2021. febr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%
Régen rendszeresen, minden szociális program része volt az alkohol. Onnan vettük észre a csapattal, hogy basszus kezdünk felnőni, amikor hirtelen több kaja volt, mint pia a bulijainkon :D Mostanra már ebből nem sok maradt, néha megiszom 1-1 pohár bort vagy egy whiskeyt. Nem rendszeresen, nem minden hétvégén, nem valamihez kötve, havi 1 üveg bor fogy el átlagban.
2021. febr. 23. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőre szavaztam, mert az áll hozzám a legközelebb. Persze ez nem jelenti azt, hogy mindennap kötelezően megvan az egy adag alkohol, sokszor kimarad. Több viszont nem szokott lenni ennél, vagy legalábbis nagyon nem jellemző. És hétvégén sem iszom többet, mint általában. Illetve sosem szoktam részegségig, pláne nem hányásig, rosszullétig inni.


35/F

2021. febr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

1-3 hetente egy alkalommal. Szóval hétvégi ivásnál ritkábban, alkalmi ivásnál gyakrabban.

23N

2021. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
84%

2019ben kaptam egy 7 decis baileyst, 1 év alatt fogyott el úgy, hogy kb 1,5 decit vendég ivott. Előtte tini koromban ittam alkoholt utoljára

34N

2021. febr. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
89%

Változó.

Van hogy hónapokig nem iszok semmit amiben alkohol van.

Van hogy hétköznap megiszogatunk pár pohár bort a párommal meló után.

Van hogy hétvégente a haverokkal elszabadul a buli. :D


Hangulattól függ, illetve attól hogy milyen alkohol van itthon.


(Mostanában pl. jó régen nem ittunk, az elmúlt időben kaptunk ajándékba egy csomó száraz bort amit egyikünk se szeret, így nem fogyasztjuk, de nem is veszünk alkoholt mert van itthon. :D )

2021. febr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
15%
Mifelenk van egy szokas ... az allatok isznak vizet ... mi emberek sort, bort es palinkat fogyasztunk. Vizben max furodni szoktunk neha :)
2021. febr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Minden évben a szülinapomon megiszok egy pohár martinit.

Amúgy nyáron (de csak 30 fok fölötti időben) minden este egy pohár jó hideg sör.

N/32

2021. febr. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Heti egy két alkalom részegségig.
2021. febr. 24. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Mindketten a feleségemmel megisszuk az 1,5deci borunkat ebédhez és vacsorához is. Vöröset, orvosi ajánlatra! Sok benne a hasznos anyag. Részegségig soha, még egyikünk sem volt részeg. Nyáron, kánikulai napokon fejenként még egy doboz sör is belefér délutánonként.
2021. febr. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!