Gyógyerre ivás?

Figyelt kérdés
Na reggel bevettem 12 órakor körül egy fél algocalmint fogszabályzó elleni fájdalomra. (Mert nagyon sovány vagyok)Nagy fájdalomról beszélünk vagy 2-3 óráig tartott a tömör hatás, utánna kezdett megszünni. Olyan 8.30-40 -kor most este ittam egy fél shot jagermeistert, azt sem teljesen, annaak is vagy kb 3/4-ét. Remélem nem lesz bajom ugye? Továbba szerettem volna most este bevenni még egy felet hogy tudjak aludni ne fájjon, de gondolom ez így nem jó ötlet. Alapvetően nem iszok sokat szóval nem vagyok hozzászokva de nem ütött most ez meg, csak gondoltam leírom ezt is. S ha most beveszek akkor lehet valami gondom? Vagy inkább ne vegyek be? S a reggeli miatt lehet gondom? Egyebként teljesen kiment a fejemből, hanem nem ittam volna.

2021. febr. 25. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
87%
Kicsit, de ihatsz!
2021. febr. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 mindentudó99 ***** válasza:
61%
Ha neked 12-órakor van reggel akkor csak beütött
2021. márc. 4. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Amúgy az ilyen emberek miért élnek? Semmi provokáló nincs a kérdèsemben erre tiszteletlenü ily módon szól hozzà. Ha szar napod volt ne itt vezesd le. Ha mindig ilyen vagy, akkor neked is ütött valami.
2021. márc. 5. 00:16
 4/4 mindentudó99 ***** válasza:
Én csak kérdeztem valamit. Nem kell ezen megsértődni.
2021. márc. 5. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!