Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Hogyan lehet hihetően eljátsza...

Hogyan lehet hihetően eljátszani a lerészegedés fokozatait, hogy hihető legyen, és olyan legyen mint a valóságban?

Figyelt kérdés
Pl valaki bemegy a kocsmába,és ugye fokozatosan részegedik le. Leírnátok ezeket a fokozatokat, hogy milyen, milyen fokozatok jönnek egymás után, és mi változik addig az állapotig amig az illető már járni sem képes.

2021. márc. 15. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Beteg vagy?
2021. márc. 15. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%

Változó szokott lenni, de többnyire a következő fázisok vannak:


Többet beszélsz

Gátlástalan leszel

Enyhe zsongást érzel és boldogság telít el.

Tompa leszel, nehezebben jönnek a szavak a nyelvedre és gyakoribb lesz a nyelvi hiba is. A mondanivalód is egyre inkább nehezen érthető lesz.

Van aki agresszívvé válik és kötekedik.

Időkiesés szokott jönni, sok dologra nem emlékszel, ami az ivászat óta történt és ekkor szokott jönni a hányás, vagy hogy random a mosdóban találod magad és rosszul vagy, szédülsz.

2021. márc. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi, de arra lennék kíváncsi, hogy kívülről mi látszódik.
2021. márc. 15. 16:06
 4/9 anonim ***** válasza:
94%

Amiket leírtam tedd át E/3-ba és kész. :)

A viselkedésén észre fogod venni a változást.

2021. márc. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12%
Mifelenk itt Borsodban forditott a rend. Nem berugasbol verekszunk, hanem azert verekszunk, hogy elvegyuk a penzet es abbol jol berugjunk :)))
2021. márc. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

A legjobban akkor értheted meg, ha egyszer berúgsz valakikkel, és jól megfigyeled.

A legjobban eljátszani meg akkor lehet, ha ha már tudod milyen, és egy kevés (tényleg kevés) ivás után próbálod magad beleélni a helyzetbe.

Én mindig ezt csinálom, ha nem akarok berúgni, de szeretném, hogy a haverok azt higgyék részeg vagyok, és gátlástalanul megcsináljanak előttem minden hülyeséget.

Gondolom még fiatal vagy, és nem ittál, azért kérdezed. Szerintem jobban tennéd, ha nem játszanád a részeget. Ennyi idősen menőnek érezheted, de valójában nincs ebben semmi menő, nem kell eljátszanod, hogy ittas vagy, ráérsz ilyesmivel trükközni akkor is, amikor majd nem ettől érzed magad menőnek.

2021. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
2021. márc. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
En ha bepialok, nem rugok bele semmibe. Nem vagyok bunko, csak reszeg :)))
2021. márc. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

6ossal egyetertek. Ha kicsit ittal mar akkor konnyen el tudod jatszani hogy reszeg vagy.

Ilyet en is csinaltam anno, volt h el tudtam teljesen hihetoen jatszani h tantorgok aztan direkt elcsusztam a mosdoban mintha reszegen elesnek is meg ilyenek es mindenki elhitte.


De amugy ilyenre tenyleg nincs szukseg csak erezd jol magad es ne rugj be :)

2021. ápr. 14. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!