Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Legjobb whisky ezek közül?

Legjobb whisky ezek közül?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 13. 13:37
A kérdező szavazást indított:
Johnnie Walker
Jack Daniel's
Jameson
Ballentine's
Jim Beam
32 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Johnnie a kedvencem, érdekes, füstös íze van, abszolút nem mindennapi.
2021. ápr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A scotchot meg az irisht utalom, a bourbon elmegy, a jack az abszolut kedvenc.
2021. ápr. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Vessetek meg de nekem a Famous Grous jobban bejött mint a Jack :c
2021. ápr. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Ezek közül számomra az egyetlen iható whiskey a Jameson, a többi ingyen sem kellene, de ez már ízlés kérdése. Érdemes még a Bushmills Black Bush-t megnézni, hasonló árkategória.
2021. ápr. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
72%
Jameson egyedül iható ezekből, de azt is csak akkor innám meg hogyha nincs más.
2021. ápr. 13. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na nézzenek már oda, #4#5 ! 😓 Leginkább csak az ár dominál, mi, hogy minél drágább legyen, az íz nem számít?!

Amúgy ezek közül a Jameson az egyetlen, amit még nem kóstoltam, a többi mind finom, ezért sem tudok választani, közülük is nekem a Jack Daniel's és a Jim Beam a két kedvencem!

2021. ápr. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Magyarok vagyunk, az alkohol %-ot nézzük. Ha van egy kis pénzünk akkor pedig a leg ihatóbb magas alkohol %-os szeszt.
2021. ápr. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
57%

4es vagyok, nekem pont, hogy az íz számít, a Jack és a Jim Beam ihatatlan és undorító az összes édes bourbonnal együtt. Én a füstös single malt whiskeyket szeretem, nem tehetek róla, hogy drágábbak, inkább kifizetem de normális lőrét iszom, ha ettől sznob vagyok, ám legyen :D

Nyilván szukjektív a kérdés és a válasz is. NEKEM a felsoroltak közül a Jameson az egyetlen ami nem egy alja, ihatatlan hányadék.

2021. ápr. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%
A Jamesonnál nincs jobb whisky,igazi jó párlat,igazni nemes ital! :D
2021. ápr. 26. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!