Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 2 literes kőbányai plusz egy...

2 literes kőbányai plusz egy la fiesta 10,5 százalékos fél literes bortól mennyire lehet berugni?

Figyelt kérdés
Tegnap megittam 2 darab 10 százalékos fél liter lafit és ko voltam :D akkor ettől jobban be rugok?

2021. ápr. 13. 15:22
 1/6 A kérdező kommentje:
Kólával ittam a bort.
2021. ápr. 13. 15:23
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
Kezdj el dolgozni, szerezz családot.
2021. ápr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Én a la fiestát nem hívnám bornak...
2021. ápr. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Inkább vettem 2 liter kőbányait és egy dobozos sört és berugtam mint a gerej
2021. ápr. 14. 02:52
 5/6 anonim ***** válasza:
52%

#2

Ez pont válasz volt a kérdésre😄

Egyébként minél többet iszol, szerintem annál kevésbé. Régebben fel üvegtől már hánytam, most ha megiszok 2 üveggel, hat nem mondom, hogy nem vagyok részeg, de nincs képszakadás se semmi. Illetve a sulyodtol is függ.

2021. ápr. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igyál éhgyomorra, az betesz garantáltan. Ha nagyon kattogsz valamin az lehet ok, hogy nem tudsz berúgni. Én pár éve voltunk egy bulin iszonyat bevoltam állva, de valaki rosszul lett összeesett. Egyből kijózanodtam, utána nem is tudtam már "visszabaxodni"
2021. ápr. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!