Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen hatása lesz a vodkának?

Milyen hatása lesz a vodkának?

Figyelt kérdés

Tehát holnap iszom majd először alkoholt, ez előtt nem ittam még.

3-4 felestől milyen állapotba kerülhetek?


18f

187cm

70kg

Ha ez szamit



2021. máj. 10. 20:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Ja és 37,5%os Royalról van szó magába
2021. máj. 10. 20:07
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idő alatt? Ha mondjuk egy-másfél órán belül akkor jó spicces leszel.
2021. máj. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Semmilyen hatása nincsen. Max felmelegedsz ami hőségben nem a legjobb. Részegedés előtt kicsit szédülni fogsz.

Üdv.: egy 11 éves fiú.

2021. máj. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Hat mondjuk fel oran belulxd
2021. máj. 10. 20:18
 5/11 A kérdező kommentje:
És mennyit kéne innom mennyi idő alatt ahhoz, hogy rendesen lerészegedjek?
2021. máj. 10. 20:19
 6/11 Phoney ***** válasza:
100%

Ha életedben először iszol alkoholt, akkor hagyd békén a vodkát, és maradj a sörnél vagy bornál.


Ha mindenáron azt kell innod, akkor ne előre találd ki az adagot, mert ez nem heroin, hanem minden féldeci közt hagyj ki 30-40 percet, és amikor már "jó", akkor ne igyál többet.


Ha félórán belül behúzod a 4 felest, akkor meg lesz, ami lesz, hülyegyerekeknek így is jó.

2021. máj. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha még sosem ittál, akkor hamar beüt. Semmiképp se igyál annyit annyi idő alatt, mint azok akik veled lesznek, de mondjuk már ittak alkoholt korábban. A testfelépítés is számít. Szerintem ha fél órán belül megiszol kettőt (nem voltam még olyan buliban életemben ahol bármilyen oknál fogva fél órán belül 3nál több shot ment volna le bárkinek), akkor meg fogod érezni, a kellemes félrebeszélős, kicsit szédülős részegség. Az elsőtől még csak a kellemes, mindenen nevetős állapot. És ha mondjuk a következő fél órában megiszol mégegyet, akkor icipicit fokozódik és a szint fennamrad. Ha mondjuk egy órán belül lemenne a 4, az már a nagyonrészegháynós és az aktívan spicces közötti állapotba vinne.


Ha adott a vodkashot és a rendesen lerészegedés alatt azt érted, hogy ne hányd szét magad, még hazajuss de azért bőven látsszonr ajtad és meg is érezd, szerintem 40-50 perc alatt 3 elég. Főleg elsőre.

2021. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
3 felestől be fogsz csípni rendesen. Többet ne is igyál, nincs értelme csuma részegen összehányni magad, érdemesebb elsajátítani a kultúrált iszogatást!
2021. máj. 10. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha először iszol alkoholt, akkor ne akarj lerészegedni. A 3-4 feles az szerintem jó kezdésnek, de ezt inkább 2-3 óra alatt idd meg. Gondolom nem fél órán át fog tartani a program, tehát teljesen felesleges elsietni a dolgot. Óránként egy ital elég egy kezdőnek, mellette pedig igyál vizet. A Royal meg nem valami minőségi ital, lehet jobb lenne valami üdítővel keverni mert valószínűleg nem fog ízleni.
2021. máj. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%
tiszta vodka elsőre, hát lehet otthagyod mert azt érzed hogy leég a nyelved.
2021. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!