Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az összes Whisky ilyen rossz,...

Az összes Whisky ilyen rossz, főleg Bourbon érdekel?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nem kóstoltam sokat, de a sokak által ismert és kedvenc Jack Daniel’s meg a Western Gold egyáltalán nem jött be sajnos ízre sem.. TISZTÁN. Sem a Jim Bean, sem az olyan márkák amik ismertebbek itthon. Vajon mindegyik Börbönnek ilyen rossz az íze?


2021. máj. 27. 19:01
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:

Rendben köszönöm.

Kíváncsian várom, és majd írok róla véleményt ide.

2021. jún. 4. 14:43
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Sok sikert a Woodfordhoz. Egyébként vannak színvonalas whisky bárok, ha csak kóstolgatni akarsz, jobb, mint egész üveget venni.
2021. jún. 4. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Valóban?

Nem is hallottam róla, de utánanézek.

2021. jún. 4. 15:05
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm a visszajelzést a kérdezőtől!

Sokszor van, hogy eltűnik a kérdező és nem tudjuk mi lett a vége, pedig érdekel.

2021. jún. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

Nagyon szívesen!


Elvileg kedden meg kell érkezni a Woodford Reserve-nek, arról is írni fogok.


Elég zavaró ha nem tudjuk meg a végét, az igaz. 😀

Olyan mintha egy jó könyv befejezésének a lapjait kitépnék.

2021. jún. 4. 19:19
 26/27 A kérdező kommentje:

Megérkezett ma és megkóstoltam a Woodford Reserve-t is.


Véleményem alapján nem egy rossz Whiskey, viszont nekem a Buffalo Trace jobban elnyerte az ízlésem.

A Woodford Reserve kicsit csípősebben hat nekem.

Tény ami tény, ha elém rakják ugyanúgy megiszom tisztán is, de ha választanom kellene a kettő között, akkor a sokkal lágyabb Buffalo Trace-t választanám.

2021. jún. 8. 22:57
 27/27 anonim ***** válasza:
30%
kíváncsi lennék kérdező ha kétfajta márkásat összekevernél mennyire ízlene? :D nincs kedved kipróbálni? 2-2 cent abból ami van
2021. jún. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!