Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Meglehet tudni interneten...

Gallits Gábor CsabaPalple kérdése:

Meglehet tudni interneten valahol milyen hatása lehet amikor valaki megiszik negyed liter whiskey után negyed liter líkőrt és hasonló dolgokat?

Figyelt kérdés
Eszembe jutott és gondoltam megkérdezem itt is.

#Alkohol hatása az emberi szervezetre
2021. jún. 7. 19:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
be lesz baxva
2021. jún. 7. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát 10 felest? Azt tapasztalni kell, netről hiába olvasol akármit.
2021. jún. 7. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell nagyon keresgélni. Több mint fél liter töménynél kinéz egy faxa kis alkoholmérgezés is akár.
2021. jún. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Elmeseljem??? :)))


Alltam az esoben, kozben olelgettem egy villany oszlopot (kozben a tobbiek bent buliztak) ... kesobb lementem a patakpartra - masnap ott talaltam meg az elveszett holniaimat. Volt par seb a sipcsontomon, gondolom ahogy begurultam a patakba :))))


Szoval szerintem ne probald ki ... csak ha kemeny vagy mint en :)))))))

2021. jún. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

4+


Azt el is felejtettem, kozben kimentem a jegpalyara (mindenki ismert) ... csak maszatokra emlekszem ... aztan valaki hazahozott. Reggel a lepcsohazban szedtem ossze az elszort holmiaim egy reszet, a tobbit a patak parton talaltam :)))))

2021. jún. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,én minden nap megiszom egy vagy két doboz sört és aztán whisky-t is,mindenre emlékszem utána,csak gondoltam azért megkérdeztem amit megkérdeztem.
2021. jún. 10. 11:41
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat,én általában minden nap megiszok egy vagy két doboz sört,láttán whisky-t is,de mindig emlékszem mindenre.
2021. jún. 10. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!