Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik alkohol lehet ideális...

Melyik alkohol lehet ideális olyan ember számára, aki utálja magának az alkoholnak az ízét, de szeretné kicsit "jól érezni magát tőle"?

Figyelt kérdés
2021. júl. 16. 23:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Ezt lehetetlen megmondani. Próbálj ki különféle cidereket, ízesített söröket, ha sima sör vagy bor vagy fröccs nem jön be. Illetve koktélok.
2021. júl. 17. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%
Mindenkinél más a toleranciahatár. Az a mennyiségég, amitől még nem leszek másnapos, de már nagyon jól érzem magam: 4 doboz sör, egy üveg bor, kb 2-3 deci tömény. Természetesen nem egybe :D. És ez nálam már nagyon a határ. 5-6 doboz sör után inkább fel sem kelek másnap délutánig.
2021. júl. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%

Semmilyen. Ha nem ízlik, akkor egyik sem fog ízleni, ugyanis mindegyikben az a közös hogy benne van az összetéveszthetetlen alkohol íz.

Én sem szeretem egyiket sem, pedig tizenévesen mindent végigkóstoltam ami létezik...

2021. júl. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne attól érezd jól magad!
2021. júl. 17. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Pina colada, sommersby, bacardi breezer, baileys, ezeket probaltad mar?

Bort, sort, palinkat, whiskeyt en sem iszom, mert nem jo az ize, de ezek finomak is.

2021. júl. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Kísérletezz koktélokkal, biztos találsz megfelelőt. Én vodka-alapúakkal kezdenék.
2021. júl. 17. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

Vodka narancs

Vodka tonik sok citrommal

Vagy más koktélok de ennél nem érzed az alkohol ízét

2021. júl. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Koktélok! Bár én eddig egy ütőset ittam,ami finom és kb.alig érezni az alkohol ízt,az pedig a Morrison's Totem nevű koktélja.

De a piña colada vagy a strowberry colada is finom vagy a mohito. A többi nekem se ízlik az alkohol íze miatt.

2021. júl. 17. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ja,esetleg ha csiped a Negro ízét, egy 3 cl Abszint 3 dl colaval is kellemes,és igen ütős tud lenni. Feketével( 80%-os) ittam.
2021. júl. 17. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
koktélok, vagy nagyon édes likőrök. minkettőnél az a lényeg, hogy az egyéb erősebb ízek elfedik az alkohol ízét
2021. júl. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!