Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit csináljak, ha nem tudok...

Mit csináljak, ha nem tudok berúgni?

Figyelt kérdés
Tavaly kezdtem bulizni, eddig mindig sikerült berúgni elég hamar, lehúztam minden piát meg ilyenek. Viszont kb. 2 hónapja volt egy buli, amin nagyon sokat ittam, és nagyon rosszul is voltam akkor. És azóta hányingerem van a tömény piák ízétől, tegnap voltam egy bulin és nem bírtam lerészegedni mert egyszerűen ha beleittam valamibe, kirázott a hideg meg ki akartam köpni, meg azt hittem odahányok. Ezért csak addig tudtam eljutni, hogy simán egy picit jól éreztem magam. Ti mit tennétek ilyenkor? Igyak sört inkább vagy mi?
2021. aug. 1. 13:42
1 2
 1/11 User738294926 válasza:
100%
Ismerős érzés. Kicsit pihentesd a szervezeted, idővel majd elmúlik.
2021. aug. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igyál sört, vagy valami long drinket. Vodkát kb akármi üdítővel vagy gyümölcslével lehet keverni. Esetleg bort, ha azt szereted. Amúgy meg lehet jobb ha most egy kis ideig mértékkel iszol és nem rúgsz be annyira. Egy este alatt 2-3-4 itallal is bőven el lehet lenni.
2021. aug. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki, hogy a szervezeted így tiltakozik a mérgezés ellen, legalább kisebb eséllyel leszel alkoholista. Egyébként meg a fene megette, ha csak alkoholtól tudod kicsit jól érezni magad.
2021. aug. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Az a célod, hogyse ggrészeg legyél?
2021. aug. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Én is így voltam. Azóta eltelt két év, de töményet nem igazán iszok azóta sem.

Én jóféle házibort iszok, de abból jó sokat. Így rosszullét nélkül tudok seggrészeg lenni. Az én gyomrom ugyan úgy nem bírja a sört, mint a töményet.

2021. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

#2 Keverve próbáltam inni tegnap is a vodkát, még tömény málnaszörppel is összekevertem fele-fele arányban, de úgy se bírtam meginni, mert egy kicsit érződött a vodka.


#3 Alapvetően visszahúzódóbb ember vagyok, jobban el tudom engedni magam egy buliban ha iszok.

2021. aug. 1. 16:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
#6 Fele-fele arányban akármivel kevered érződni fog az íze. 5-6-szoros higítást próbáld meg inkább. Citromos sörrel például elég finom szerintem. Ha meg nem megy, akkor marad a sör. Azzal sincs baj, max többet mész pisilni.
2021. aug. 1. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

6


Hát felesben lehet is érezni rendesen az alkoholt.Keverd legalább 1:4

de inkább 1:8 arányban mondjuk narancslével azt a vodkát.Úgy már nem nagyon lehet érezni az alkohol ízét.

2021. aug. 1. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mindentudó99 ***** válasza:
Miért ne lehetne valaki segg részek alkalmankét? Főleg pár havonta.
2021. aug. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én annak idején úgy tanultam, hogy a pezsgő eléggé felnyomja a dolgokat. Szóval igyál valamire pezsgőt, lehetőleg rövidre. :)
2021. aug. 5. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!