Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen érzés az amikor beüt...

Milyen érzés az amikor beüt az alkohol?

Figyelt kérdés
Ha nagyobb mennyiségű alkoholt fogyaszt el hirtelen az illető, akkor mennyi idő mulva ha? És milyen érzés?

2021. aug. 2. 12:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Zsibbasztó, szedáló
2021. aug. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
43%

"Milyen érzés az amikor beüt az alkohol?"


Nem az alkohol ut be, hanem a szomszed asztalnal ucsorgo tarsasagbol valaki ... a piatol max bebodulsz egy kicsit - de egy emberes pofontol biztos kifekszel :)))

2021. aug. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 mindentudó99 ***** válasza:
Évek óta nem ittam nagy mennyiségben. Most egy hetes gerincfájdalmak után mivel napi egy óránál többet nem tudtam aludni a piához nyúltam. 7 sör és 4 háromcentes házi pálesz zsibbasztott el. Kicsit tudtam aludni. Volt 3 fájdalommentes órám plusz az alvás. Persze ébredés után ugyan úgy fájt a gerincem plusz égett a belem is. De legalább volt egy pár jó órám. Tehát ha eleget iszol lezsibbaszt. Kellett hozzá vagy két óra
2021. aug. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Jó, lazító, kábító, fárasztó, szédítő.

(Nem egyszerre, hanem mikor melyik sikerül)

2021. aug. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Sokktól függ!
2021. aug. 4. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Meleg, zsibbasztó, pezsgő, attól függ, mit iszol
2021. aug. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Másnap nemjó!
2021. aug. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Király. Elkezdek zsibbadni enyhén, jó közérzet a problémák távolodnak, énekelhetnékem lesz, Jobb lesz a hangulatom azaz bódulok meg hülyéskedek és ha eleve jó kedvem van akkor pár perc nevetőgörcs.
2021. aug. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!