Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen koktélt igyak buliban,...

Milyen koktélt igyak buliban, amitől részeg leszek, de nem fogok hányni?

Figyelt kérdés

2021. szept. 4. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Jellemzően a részegség hányat, nem az, hogy mitől lettél az.
2021. szept. 4. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
9%
Miért akarna bárki is részeg lenni, wtf, mi ez a kérdés?
2021. szept. 4. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

1 nem feltétlen

Egyén függő. Én pl egy bizonyos bortól hányok, félpohár után, ami 10ezer forint felett van. Mástól nem

2021. szept. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
69%

Én személy szerint pont a koktélra mondanám azt, hogy instant hányás, mert egyszerre többféle alkohol van benne, rá a jó édes cukorszirup, meg a mindenféle löttyök, amitől méginkább odacsap.

De egyébként nem kell hányásig inni és kész, annyira azért csak ismered magad, hogy tudod, mikor elég.

2021. szept. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
Nekem az édes koktéloktól van hányingerem. Kedvencem az aperol spritz, nekem az olyan frissítő, jóó sok jéggel.😄😍
2021. szept. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

akkor ne koktélt igyál, mert a rengeteg cukor és színezék 2 koktél után behánytat. Ha meg nem hánysz akkor cefet másnapos leszel tőlük.

Igyál gin tonicot. Attól részeg leszel de nem hánysz és nem is leszel másnapos hiába iszol meg 10 kört belőle.

2021. szept. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
94%
Igen, ahogy írták ezek az édes koktélok nem éppen ideálisak ebből a szempontból.Esetleg a vodka narancs még jó lehet.Az is koktél.De inkább sör vagy jó minőségű vodka magában.És mindezt előkészített szervezettel.Tehát az ivás előtti órákban bőséges jó 2-3 liter alkoholmentes folyadékbevitel,kipihent állapot,bőséges táplálék,vitamin adagolás.
2021. szept. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Én ha keverem a piát tuti hányás de ha elkezdek inni valamit és csak azt iszom nem hányok nem vagyok másnapos.
2021. szept. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Két koktél között igyál vizet is.

Így lassabban fogsz inni, és nem száradsz ki. A piálásban a kiszáradás az egyik legnagyobb probléma.

2021. szept. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Semmilyent! Maradj észnél, maradj szép, maradj érték.
2021. szept. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!