Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Normális hogy ennyire megártott?

Normális hogy ennyire megártott?

Figyelt kérdés

60 kilós 170 centis nő vagyok.

Tegnap megittam éhgyomorra először 1dl vodkát , attól csak jól éreztem magam, aztán megittam még 2 decit és hányingerem lett, elkezdtem hányni aztán elaludtam de amikor felkeltem megint hánynom kellett és pokoli rosszul éreztem magam, sajnos végig magamnál voltam most és ami a legfélelmetesebb volt hogy remegtem mintha fáznék meg sírtam alig birtam megmozdulni és nem akartam elengedni a párom kezét. A hasam is ment.. Aztán valahogy jobban lettem órák alatt. A párom haza vitt a kocsimmal. ( ő soha nem iszik) Hazaúton már jobban voltam de a vasútállomásnál még sírtam de az már ilyen hiszti féle volt :D

Otthon jobban lettem, ettem egy fél almát és elaludtam. Ma reggelre szerintem teljesen jól vagyok már, másnaposságnak nyoma sincs (lehet azért mert ki jött az egész)


Egyre rosszabbul bírom az alkoholt. Szerintem soha nem iszom már semmit. Mert arra örökké emlékezni fogok hogy mennyire pokolian rosszul éreztem magam..


Normális hogy ez volt?


25/n

Szilvi



2021. okt. 2. 09:46
A kérdező szavazást indított:
Igen teljesen normális
Nem normális
15 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkire másképp hat az alkohol, alapvetően 20 perc mire felszívódik, valamint egy idő után (az esetek többségében) a gyomor jelez, hogy "nem bírja" Éhgyomorra meg szerintem még rosszabb volt. A remegésnek (esetleg) lehet a vércukor-ingadozáshoz is köze de nem értek ehhez.
2021. okt. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Éhgyomorra 3 deci vodka? Jó nagy hülyeség. Az lett volna a nem normális, ha nem árt meg.
2021. okt. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
legközelebb állj meg 1 decinél. Zacher doki is úgy mondja hogy a második ital után tudd mondani hogy nem
2021. okt. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Az a gond hogy az első után mindig erős kísértést érzek a folytatásra egy darabig. Akkor vagy folytatom és szétb@szom magam, vagy várok kicsit többet és elkezdődik a kiürülési fázis és már amúgy se kívánom olyankor.

Na mindegy

Mert hogy én többet biztos semmit nem iszok az tuti

2021. okt. 2. 16:55
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet hogy a szervezetedben kevesebb olyan enzim termelődik ami bontja az alkoholt, ilyenkor tényleg nem tudsz mit tenni mint mellőzöd ha úgy ismered magad hogy nehezen állsz meg
2021. okt. 2. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%

Nem ettél, és utána is egy fél almát?


170 cm-hez a 60 kg kicsit karcsú. Nincs neked testképzavarod, hogy éhezteted magad?

2021. okt. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Gondolom este ittatok, és te addig nem ettél, aztán egy fél alma? Nem vagy te anorexiás?
2021. okt. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Senior Séf ***** válasza:
100%
Három deci vodka egy jó zsíros pacalpörkölt után is megárt, nemhogy éhgyomorra.
2021. okt. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Mérgezési tünet.
2021. okt. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én megiszom ugyan a vodkát, ha be akarok rúgni, de igazából annyira utálom az ízét, hogy sokszor már az első pár kortynál jön visszafelé..
2021. okt. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!