Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen sör van úgy 250 - 320...

Milyen sör van úgy 250 - 320 Ft körül ami finom, és lehet kapni nemzeti dohányboltokban, és olyan normális 4 - 5 % az alkoholtartalma?

Figyelt kérdés

2021. okt. 2. 10:57
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Minden dohányboltnak egyedi az árukészlete - azt forgalmaz (egy adott kategórián belül) amit akar, ami neki szimpatikus. Az egyiknél van kőbányai, a másiknál dreher, a harmadiknál löwen, a sokadiknál corona vagy bármi más... nincs egységesítve a dolog.
2021. okt. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
Dohányboltba nem járok.Így azt nem tudom mi van ott.De "normál" boltban ebben az ársávban amik jók szerintem:Staropramen Granát,Pilsner Urquell,Krušovice,Dreher Bak,Soproni 1895..
2021. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én se járok dohányboltba, de 2-3 alkalommal sógorommal beugrottam piáért, és nincs egységesítve az árukészlet, valahol ilyenek kaphatók, valahol olyanok! Nézz inkább sima élelmiszerboltban, nagyobb a választék, és ugyanazok olcsóbbak is!

Amúgy az alkoholtartalom is befolyásolja az árat, és egy mindössze 4%-osért 250 Ft kissé drága lenne, kivéve ha ritka fajta és/vagy kézműves, de azok meg nincsenek ilyen gyengék! Amik megfelelnek a kritériumaidnak, és az árukat is abszolút megérik (szerintem):

Borsodi Mester

Dreher Gold

Dreher Hidegkomlós

Arany Korsó világos

Pécsi Szalon

Beck's

Stella Artois

Staropramen

Kozel

Tuborg

Gösser

2021. okt. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%

3


"Amúgy az alkoholtartalom is befolyásolja az árat, és egy mindössze 4%-osért 250 Ft kissé drága lenne, kivéve ha ritka fajta"


Pilsner Urquell..igaz az 4,4% és valamivel drágább.Nem ritka,kézműves sör.Viszont az íze az jó szerintem.Sőt amiket ittam a kérdező által megjelölt ársávban(beleértve az általad felsoroltakat is) azok közül nekem az ízlik a legjobb.

2021. okt. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Staropramen Granát és Unfiltered, Krusovice, Pilsner Urquell


De ezek rendes élelmiszerboltokban kerülnek 250-300-ba, a dohánybolt feltételezem ugyanolyan felárral adja, mint egy éjjel-nappali.

2021. okt. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szombaton ittam egy Dreher Goldot, és nem nagyon éreztem a hatását, pedig az 5 % - os
2021. okt. 4. 13:29
 7/7 anonim ***** válasza:
86%

6


Nincs ezen semmi meglepő.Egy sört a felnőtt emberek jelentős része nem érez meg különösebben.

2021. okt. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!