Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Olyan piak amik olcsók de...

Olyan piak amik olcsók de magas az alkoholtartalmuk és árban nem drágábbak a sörnél?

Figyelt kérdés

Nem vagyok alkoholista esküszöm haljak meg 🤣🤣🤣


18L



2021. okt. 16. 13:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
Hát az olcsó gagyi szesztől meg is fogsz.
2021. okt. 16. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
3%
Minek inni.. inkább tépj 👌
2021. okt. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Phoney ***** válasza:
100%
Mármint nilyen sörnél? A legolcsóbb sörökkel csak a legolcsóbb borok versenyeznek Ft/alkoholban (de azoknak a másnapja is olyan), az átlagos 200-250Ft-os sörök helyett meg esetleg olcsó vodkából jössz ki ugyanúgy, esetleg olcsó likőrökkel, de ilyen alternatívákkal inkább maradnék a sörnél.
2021. okt. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
89%
A borok sokszor olcsóbbak. Lafiesta kifejezetten olcsó bor, és erős. Sok répacukor tartalma miatt gyorsabban fejre lehet tőle állni, mint ugyanannyi alkohollal a sörtől.
2021. okt. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Hat egy doboz Soproni pl csak a sört nem annyira szeretem 🤷🏽‍♀️
2021. okt. 16. 14:30
 6/11 A kérdező kommentje:
4es kosziii
2021. okt. 16. 14:30
 7/11 anonim ***** válasza:
a kannás bor az tud ütni!
2021. okt. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A Hubertus 60%-os változata most le van árazva.Az jó lehet neked
2021. okt. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A borában mostanában felbukkant egy Hunyadi nevű (tehát semmi Mátyás) egyszerű láger, tetején körfelirat, hogy prémium kézműves sör, hát röhögtem egy sort 180 pénzért. Aztán kiöntéskor láttam dús, Winkler erektáltató habot, korrekt színt, éreztem jó friss malátaillatot, majd nagyokat harapva meggyőződhettem róla, hogy egy jó toniknál már keserűbb. Kicsit megmelegedve is barátságos sörízei voltak. Később markoltam belőle hatot (nagyüzemit ha belökök hatot gyorsan, az úgy elég is jóllakni), másnap két pohár víz után le is tagadhattam volna magam előtt, hogy tegnap volt egy kis iszogatás. Ezek alapján én sört vélek felismerni benne: a jelenlegi versenyzők közt 300 alatt körülbelül a házisörnél találkozol ezzel, hogy eleget nyakalsz, és nincs másnapja.
2021. okt. 17. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Akciós vodka
2021. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!