Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Mit gondoltok a kisüzemi,...

Mit gondoltok a kisüzemi, kézműves sörökről?

Figyelt kérdés
Mostanában valahogy még ha drágábbak, de inkább ezeket preferálom, már csak azért is mert minőségben valahogy sokkal jobbnak tűnnek, mint azok a hagyományos dobozos lágerek, amiket minden boltban lehet kapni pár száz forintért, meg amúgy is a különböző fajtákat és ízvilágokat lehet keverni ezeknél. Különösen a hazai békésszentandrási sörfőzde termékei jönnek be nekem nagyon.

2021. okt. 25. 11:23
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Azért itt a "placebo"-hatás is érvényesülhet. Lehet, hogy ha valamelyik gyári sörre rátennék a kézműves címkét akkor csettintgetnél, hogy ez igen!
2021. okt. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Szeretem én is, figyelem mikor akciósak, és olyankor próbálok összevásárolni több darabot. A szentandrási tényleg nagyon jó, nekem is kedvenc, de pont múltkor ittam egy tesztandrás neipát, az borzalmasan édes volt..

Otthon nem nagyon iszom (mondjuk nagyüzemi sört sem), de baráti sörözésekkor sokkal jobban szeretek ilyeneket inni/vinni, mivel összekóstolunk sokfélét, dumálunk róla, segít vinni a társalgást, és nem csak simán spiccesek leszünk a bevitt alkoholtól, de egy jó alaptémát is ad az estének :D Izgalmasabb, mint beverni 8 "sima" sört.

2021. okt. 25. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Én a söröket nem gondolom, hanem iszom.
2021. okt. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szórják bele az első osztályú alapanyagot rendesen, és nincs varázslás, maradnak a tényleges sörfőzésnél. Nyilván nem az a technológia, mint otthon a konyhában, de ami "természetellenes" megoldásokat használnak, azok mind azért vannak, hogy még jobb legyen a minőség, nem azért, hogy spóroljon vagy átverjen. Haszon az bír lenni rajta, de nem minimálbérért szigorú minden egyes lépésnél a minőségi paraméterek tartása, és még a befektetésnek is pluszba kéne fordulnia egyszer.
2021. okt. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Elég nehéz téma. Nagyon sok kézműves sör van a magyar piacon, a szeméttől a zseniálisig minden minőségben. Én már egészségügyi megfontolásból nem iszom annyi alkoholt, így csak a high end-re megyek rá, tehát főleg a legjobb külföldi sörökre. Hazaiból egyedül a Brew Your Mind az, akik lázba hoznak. A többi szökőévente hoz ki olyat, ami érdekes számomra. Persze ez nem feltétlenül az ő hibájuk, egyszerűen kinőttem őket.
2021. okt. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!