Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ki fog benyakalni a karácsonyi...

Ki fog benyakalni a karácsonyi céges bulin?

Figyelt kérdés

Itt a december, a céges karik időszaka, amik jól is végződhetnek :)

Kinek volt már kínos a benyakalás miatt.

Engem egyszer a csoportfőnököm rakott taxiba, mert hőzöngtem, nem szomjasan, vagyis inkább az igazság bukott ki belőlem.



2021. dec. 6. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Senki nem fog benyakalni egy céges bulin akinek esze van. Az, hogy leégeted magad még elmegy, de el is áshatod...
2021. dec. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Én szerettem ezeket,volt 2 doki is akinek én voltam az ivócimbije mert senki nem akart pálinkázni én meg jó szabolcsiként szeretem és bírom is. Aztán jöttek a nosztalgiázások ( zenékben).

Most gyesen vagyok,kimarad. De majd pótoljuk. :)

Cikis dolgok nem voltak,a határt azért már érzem, kitapasztaltam.

33/n

2021. dec. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Most gyesen vagy....

Jó volt a karácsonyi buli!😜

2021. dec. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Céges bulin?! Koccintok azzal, aki arra érdemes, tiszteletemet teszem, és itt a vége!

Nem a haverokkal vagyok a kocsmában. A munkahely, az munkahely, az év 365 napjából nem az az 1 számít, amikor buli van, hanem a többi 364, amikor a buli után együtt kell dolgozni. Nem ott van a helye a berúgásnak!

2021. dec. 6. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
sokan
2021. dec. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
68%
Úgy berúgok telehányok mindent meg egyszál kolbászba' fogok rohangálno a Wesselényin
2021. dec. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
28%
Ha egy cégnél dolgoznék, mindenki helyett is benyakalnék
2021. dec. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!