Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Milyen whiskey-t ajánlanátok?

Milyen whiskey-t ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Ajándékba szeretnék whiskey kedvelő ismerősömnek venni ajándékot. Vagyis igazából ez már egy kiegészítő ajándék lenne csak, így az összeghatár is olyan 10 ezer ft. Tudom, az igazán minőségi italok jóval efölött vannak, de most kb ennyi a keret már csak. Szóval annyit tudok, hogy a bourbon nem annyira a kedvence, kedveli az ír whiskeyket. Tudnátok ezek alapján ajánlani nekem?

2021. dec. 7. 11:33
 1/5 anonim ***** válasza:
32%

KOnkrétat nem tudok ajánlani, mi mindig ajándékba kapunk, és azt isszuk. :) Soha nem vettem még. :-D


Érdemes megnézegetned ilyen szaküzlet kínálatát, pl:

[link]


Ott átnézed, hogy kb. melyikek esnek a megfizethető kategóriába, és aztán még a konkrét termékre rákeresve a neten, megnézed, hogy hol olcsóbb. :)

2021. dec. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Auchanban is van választék... ebben az árkategóriában:


[link]

2021. dec. 7. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
53%

Rég elmúltak azok az idők, amikor még 10 alatt értelmezhető whiskeyket lehetett kapni. Vegyél neki valami tisztességes kommerszet, Bushmills, Glenfarclas, Dewars.


De ha 2-3 ezerrel megfejelnéd, akkor a legalapabb single maltok már elérhetőek lennének. Isle of Jura, Benriach, Talisker, Arran, mindegyikből a 10 évesek, ezekkel nehéz mellélőni bármilyen ízlése is legyen.


Most a 12-es Glenfarclas akciós a whiskyneten, ez jó ár érte


[link]

2021. dec. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Bushmills 10 éves.
2021. dec. 8. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippeket! :) Nem tudom ki pontozott le mindenkit és miért...
2021. dec. 8. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!