Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Melyik a legjobb minőségű,...

Melyik a legjobb minőségű, legkevésbé keserű sör?

Figyelt kérdés

2021. dec. 28. 11:03
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

A kettőnek semmi köze egymáshoz. Vannak erősen komlózott típusok, mint pl az IPA, APA, de a pilseni típusú sörök is ezek közé tartoznak. De ettől ezek semmivel sem rosszabb minőségűek. Ez olyan, mintha azt mondanánk, hogy egy bor annál minőségibb, minél édesebb.

Ha kevésbé komlós, kevésbé keserű fajtákat keresel, akkor ajánlom a búza söröket, vagy a müncheni iskola szerinti malátásabb és kevésbé komlós Helles söröket.

2021. dec. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
12%
Egy sör legyen keserű. Ha nem szereted igyál gyümölcsös söröket, bár én személy szerint azokat nem kedvelem.
2021. dec. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
52%

ha nem keserű sört akarsz inni akkor az amerikei söröket idd pl: Miller


Még csak nem is hasonlít az izűk a sörre


Én utálom de ah olyan sört akarsz inni aminek nincs sör ize akkor az amcsi lóhugyok a te söreid...

2021. dec. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%
Búzasörök inkább citrusosak. En is 1664 blancot iszom mostanaban.
2021. dec. 28. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
57%
Igyál kőbambit, az nem keserű.
2021. dec. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább típusokra lehet eztlevetíteni pl a gose, berliner weisse, sour ale jellemzően nem keserű hanem savanyú. A búzasörök sem keserűek, a stoutok,porterek sem.
2021. dec. 28. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
85%
A Paulaner Münchner Hell kifejezetten édeskés sör. A barna Leffe szintén.
2021. dec. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Én a Miller-t kevésbé érzem keserűnek, mint a többit (a fekete dobozosat).
2021. dec. 28. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Sima sorokbol en is csak a Millert szeretem kb, nem tudom, van-e meg itthon mas, hasonlo “amcsi lohugy” :D A Desperadost is szoktam venni, az is jo. Ezen kivul normalisabb sorokbol csak a buzat szeretem, de pl sorfesztivalokon szoktam jo ipakat is inni. A sima bolti Soproni Ipa es tarsai sem rosszak, de azokat akkor iszom, ha nem talalok buzat vagy Millert :D Lenyegeben mindegy, de a sima vilagos soroket mar nem veszem, meg az annal keserubbeket a bak es tarsait (nem vagyok nagy szakerto), az a nehany amit irtam, nekem bevalt.
2021. dec. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
72%

A sör úgy jó és úgy az igazi, ha keserű, de azért túl keserű söröket én sem szeretem.

Az íz és a minőség nem mindig jár együtt, sok esetben a kettőnek semmi köze egymáshoz! Például a Rocky Cellar egy olcsó kommersz alsópolcos sör, és úgy tele van nyomva kukoricadarával, hogy már szinte intenzíven édeskés íze van! Minőségiből pedig a Csíki Mézest ajánlom, a sör 3 fő összetevője (víz, árpamaláta, komló) mellett már csak havasi vegyes virágméz van benne, de az persze éppen elég hozzá, hogy szintén édes sört igyál, csak vigyázz, hogy fejbe ne vágjon (9%) !

2021. dec. 28. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!