Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Unokahugom imádja a baileyst...

Unokahugom imádja a baileyst deee még sokára szabadna olyat innia. Ti engednétek had igyon egy keveset (mértékkel nyilván) legalább szilveszterkor vagy inkább nem?

Figyelt kérdés
Egyfelöl nem kéne hogy hozzászokjon hogy ezt neki szabad, másrészt viszont lehet az se baj ha korán megismerkedik a hatásával és késöbb jobban tudja kezelni
2021. dec. 29. 19:02
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem mindegy, hogy hány éves, de gondolom ha már kóstolhatta többször is, akkor annyira nem lehet kicsi. Szülei engedik? Ha igen, akkor én nem tiltanám meg, hogy alkalmakkor kapjon egy kicsit.
2021. dec. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Azért nem lényegtelen, mennyi idös az unokahúgod!


Mellesleg nem attól lesz valaki alkoholista, ha megismeri az alkoholos italokat, sokkal inkább esélyes, ha nagyon tiltják.

2021. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
70%

hány éves? a szülei mit mondanak?


10-12 évesen megkostolhattam én is egy kávés likőrt, finom volt. egy fél decitől nem fog berúgni, főleg hogy mivel finom, valószínűleg "nyalogatni" fogja, azaz nem egyben lehúzza.

de a baileys pont olyan ital, amit lehet kakaóba, kávéba stb. tenni

2021. dec. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
52%
Miért nekem kell engedni, szülei merre?
2021. dec. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
72%
3.: Fél deci egy gyereknek? Tudod egyáltalán, hogy tömény whiskey az alapja? Nagyon csalós, mert édes és jóízű. Viszont nagyon ütős.
2021. dec. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
9%

"az se baj ha korán megismerkedik a hatásával és késöbb jobban tudja kezelni"


Tehát szokjon hozzá.

2021. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
5%
Ugye nem leitatni és megdugni akarod?
2021. dec. 29. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
hány évesről van szó????
2021. dec. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
15%
Egy kicsit igen
2021. dec. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
45%

12 éves kor felett ilyen likőröket, édeset engednék, de csak ünnepeken és csak max ilyen 1 decit kortyolgathatna el az egész este folyamán, mást nem ihatna, ami alkohol. Vagy választ, hogy helyette mondjuk megiszik egy Sommersby sört, de akkor is csak azt.

Szóval hány éves és mennyit akarta neki adni? Szülei mit szólnának hozzá?

2021. dec. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!