Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lehetséges hogy így vetült ki...

Lehetséges hogy így vetült ki rajtam a részegség?

Figyelt kérdés

Szilveszterkor úgy döntöttünk haverokkal hogy csapunk egy házibulit ami végül egész jól sikerült.

Eleinte csak egy meggy sört ittam meg, utána jött két feles pálinka. (minden feles után vártam fél órát.) A következő fogás volt egy feles vodka, majd egy 22es tátratea. Ezután egy 52-es. Ezeket két részletben ittam. Az egyik felét mikor a buli kezdődött. A következőt mikor kijózanodtam tüzijátékozás közben.


A buli teljes egészében semmi részegséghez hasonló tünetet nem vettem észre magamon, de egy pillanatban rettentő szomorú voltam majd mérges. De ez elmúlt.


A buli vége felé egy pohár pezsgőt töltöttem amit elkezdtem iszogatni. Hirtelen minden olyan furcsa lett. Olyan érzetem volt hogy nekem le kell hajtani a fejem hogy le kell csúszni a székről. Mintha színészkedtem volna. Nem szedultem de háromnegyed órán át a földön voltam.

Felkeltem és kimentem hanytatni magam mikor semmi se jött.


Visszamentem és lefekudtem pihenni másnap csak enyhe fejfájással keltem fel.



Gondoltam az eleje is szükséges ahhoz hogy meg értsük dolgok miértjét szóval kicsit hosszú lett.


Ha valaki le tudná nekem írni mi történt velem azt megköszönöm. :)


(egy előző bulin tudatában voltam a reszegsegnek, szedultem és nem tudtam járni rendesen. Minden sokkal jobb érzés volt. Nem éreztem semmit

De itt még a fejem se zsibbad)



2022. jan. 2. 22:46
 1/4 kerekesbelaocsibacsi ***** válasza:
Ez a részegség egy kivetülési módja. Én is már tapasztaltam magamon, hogy különböző alkoholok hatására a kedvem/hangulatom is változik. Néha 180 fokos fordulatot vesz. A földön fekvés pedig a különböző alkoholok miatt lehetett. Jó lenne még tudni mennyit ettél, mennyi vizet ittál
2022. jan. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

#1.

Ebédre krumplipürét ettem egy darab rántotthússal, ami diszno volt.

Estefelé egy pár marék chipset és sültburgonya falatokat rántottsajttal ami már a buli forgása volt.

Nem annyira sok vizet úgy összesen 1,5 liter és két korty Burn energiaital

2022. jan. 2. 23:08
 3/4 anonim válasza:
Egyetértek az első válaszolóval. Könnyebb lenne ha tudnánk ezeket az infókat :)
2022. jan. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A pezsgő az tud ám csavarni. Ezért nem szoktam soha inni bulikba mert az nagyon beüt főleg ha már ittál elötte mást
2022. jan. 5. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!