Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem terjednek el sokkal...

Miért nem terjednek el sokkal jobban a 0,33 literes kiszerelésű bolti sörök?

Figyelt kérdés
Természetesen a félliteres helyett (is) gondolom, jól átgondoltan beárazva. Mindenki érdeke lenne a máshol ugye bevált "pohár", egészségügyi szempontból.

2022. jan. 20. 11:50
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
73%
Egészségügyi szempontból? Az megvan ugye, hogy attól még nem fognak kevesebbet inni? Amúgy meg ne legyél naiv, nem azért vezették be, hogy egészségesek legyenek az emberek...
2022. jan. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
93%

A marketingesek kőkemény piaci felmérések alapján dolgoznak, és alakítják - többek között - a termelő cégek termékpalettájának változtatását...

Nyilván nincs erre nagy kereslet, ezért nem gyártják.

2022. jan. 20. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
43%
Ahhoz beltartalom is kell, hogy pár korty laktasson.
2022. jan. 20. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
39%
Mert az kevés. Sörös vagyok, egy sör az nekem 0,5 liter, ha üveges, ha dobozos. Csakis akkor veszek olyat, ha valami különlegesebb sört látok, kíváncsi vagyok rá és csak olyan kiszerelés van.
2022. jan. 20. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon nagyobb igény van a 2 literes pet palackos kiszerelésre, mint a 0,33 literesre.

Egyébként aki csak ennyit akar inni, az nagyon is tud válogatni ekkora, de üveges sörök közt. Aki csak keveset iszik, az többnyire úgy se kőbambit akar inni, hanem minőségit.

2022. jan. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
31%
Szokásos parasztvakítás miatt. Jobban reklámozódik az asztalon a fél literes doboz, körberöhögtetnek ha csak keveset veszel, ócsónak tűnik a kicsi és hasonlók. Hidd el alaposan megpiackutatják és a vége sohasem az, hogy te járjál jobban, neked legyen jó. Nem a te igényedet szolgálják a piackutatások és ha nem árulnak 0,33-ast akkor "nem lesz rá kereslet". ilyen egyszerű.
2022. jan. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. nem szeretem a fél litert, mert megmelegszik és kimegy belőle a szénsav mire a végére érek. (Igen, amatőr sörfogyasztó vagyok, és nem szeretem benyakalni 1 perc alatt, ez van.)
2022. jan. 20. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
52%

mire ki vinné a pincér nő az október fest-en a 3 decis poharakat besötétedne,

ott literest isznak.

2022. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
53%
6: ja persze... azt gondolod, hogy a gyártók hülyék, és direkt nem gyártanak olyat, amire amúgy hatalmas kereslet lenne... :-DDDDD
2022. jan. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
21%
A gyártók nem hülyék. A hülyékből élnek meg. A söripar például a sok részeg disznóból.
2022. jan. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!