Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Kb hány deci vodkátol hányna...

Kb hány deci vodkátol hányna be egy 14 éves gyerek?

Figyelt kérdés
2010. szept. 9. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez nem elsősorban a kortól, hanem az adottságaitól függ, és attól, hogy előtte mit és mennyit evett.
2010. szept. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
és hány decitől kerül alkoholmérgezéssel kórházba?
2010. szept. 9. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet megmondani. Sok mindentől függ.

Én páldául (20/L) a vodkát gyakorlatilag úgy bírom inni, mint a vizet, de 2 pohár sörtől is képes vagyok taccsrészeg lenni!

Persze ezt nem azért írtam le, mert olyan gyakran innék és büszke lennék rá, csak hogy érzékeltessem, nem minden a mennyiség!

2010. szept. 9. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
én pölö már 2dl vodkától is sugárba hányok, másból jöhet nagyobb mennyiség, de a vodkát nem bírom, és az íze is borzalmas.
2010. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%
hát a mai 14 évesek :P ..
2010. szept. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

16 évesen húzóra ittam a pancsolt xar 2decis vodkát, max másnapos voltam tőle.

most, 6 évvel később 1 minőségi felestől is úgy behányok mint a lakodalmas kutya...

2010. szept. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:

ez fugg attol is h eddig mennyit ivott, es mien gyakran szokott inni.

en amikor iszom csak minosegit iszom, es minimalis 35 fokosat, mar kezdettben nagyon jol birtam es meg sohasem hanytam piatol. keverve sincs a piatol semmi bajom.

a szilva es egyebb gyumolcs paleszokbol es johet nagyobb mennyiseg, pedig ritkan iszom.


17/F

2010. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
egy éve 2 deci vodkától is órákon át k.o. voltam és többször hánytam. Most fél litertől részegen érzem magam és nem szoktam tőle hányni. Nem a kortól függ szerintem. Ha sokszor iszol sokat, akkor hozzászoksz, és ugyanannyitól nem hányni fogsz, csak részeg leszel. Am a vodka tisztán húzóra a kedvenc töményem. 18/f
2010. szept. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha átlag testalkatú vagyis nem valami 100 kilós állat akkor kb 3 deci ha kezdő
2010. szept. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Canadian Idiot válasza:
Próbáld ki
2010. okt. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!