Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » A Soproni Mangó Óvatos Duhaj...

A Soproni Mangó Óvatos Duhaj valami új sör? Vettem egy kisboltban, de nem találtam róla semmit a neten. Vagy már kivonták?

Figyelt kérdés

2022. márc. 19. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Szerintem igen.Ez egy újabb sör.Ilyent még eddig nem láttam.

2022. márc. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt a linket én is láttam meg még egy másik helyen is árulják, de semmi hivatalosat.
2022. márc. 19. 12:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Igen, tök új, annyira hogy még az alkoholos sörös sajtó sem kapott hogy reklámozzák :D

Én is csak a kisboltban láttam.


Hogy ízlik???? Nagyon szeretem a sopronikat, ár-érték arányban szerintem verhetetlen, tegnap is ittam egy meggy-et, de ettől a mangótól nagyon tartok, azért drága dolog, és az Alpokalja sem a magföldjeiről híres.

2022. márc. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Juuuj, nem is láttam még ilyet sehol, de nagyon kipróbálnám.
2022. márc. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Inkább az ipa minőségét ráznák gatyába! A mai napig sikerül hosszú szavatossági idővel olyanokra bukkannom, hogy 6 dobozból 6 full acetaldehides, máskor meg az üvegesen visszaköszön a régi részeghúgy szagú "edition". Mivel ahol mostanában veszem, ott kivétel nélkül mindig jó, lehet, hogy szállítás/raktározás közben történik valami, de 320-ért ne legyen már ennyivel gázabb a többinél! Rendes pasztőrözéssel és minimális antioxidánssal kb lehetetlen az ilyesmi.
2022. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#5

Sajnos már ott bukik a dolog, hogy ha egy ipát (vagy kb bármilyen sört) pasztőröznek, az eléggé kiheréli. Plusz az ipák eleve nagyon érzékenyek a hőre például. Ahhoz, hogy jó maradjon, hűteni kéne, nem a meleg tesco polcon tárolni. De a legnagyobb baj természetesen, hogy a Heineken szándékosan lebutította a receptet.

2022. ápr. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Azért a Soproni ipára sok tényleges ipa szabály nem vonatkozik... Végy egy semleges felsőerjesztésű alapot jó ízmalátázással, visszafogott ibuval, aztán hígítás közben adagold bele a komlóextraktokat, és csá, mehet a polcra. Ez a technológia azért elég sok kreatív szükségmegoldást elvisel...


ON: Időközben kóstoltam a mangósat. Kicsit mintha az egyik visszabüffenés tényleges, kis főzdei szag- és illatvilágot hozott volna, de ennyi. Lehet csak képzelődtem. Mókás lötyi, semmi baj vele, csak a sör nem ilyen.

2022. ápr. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!