Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Aggodalomra ad okot,ha a...

Aggodalomra ad okot,ha a barátom 3 liter sör után még nem részeg?

Figyelt kérdés
Rendszerint nem szokott inni,de ha egy haverjával van akkor nem tudja kihagyni. Tegnap is itt volt a haverja, és egyetlen délután 12dobozos sört ittak ketten. És mindezt munka mellett! Az autójában cserélték motort tegnap és meló közben iszogattak. Estére szinte semmi nem látszott rajta, tök normálisan beszélt és járkált, mintha józan lenne.

2022. ápr. 3. 16:31
 1/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem. A sörnek alacsony az alkohol tartalma, ha evett és 4-6 óra eltelt, az alkohol simán átmegy rajta.
2022. ápr. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
63%
Egy délután megivott 6 sört meló közben? Az lópikula.
2022. ápr. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Igen,6 sör. Én már beszélni sem tudnék,nemhogy még dolgozzak is közben.


Ráadásul nem is teljesen veszélytelen meló,mégiscsak egy többszáz kilós motorról van szó amit láncokkal emelnek ki és tesznek be.

2022. ápr. 3. 17:10
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

A sör gyenge. Én 55kgs nö vagyok, ritkàn iszom alkoholt töményet soha.

De 4 sört meg se làtni rajtam nem sok az.

2022. ápr. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
3-as Hogyne tudnál, sokat járnál pisilni, és ennyi.
2022. ápr. 3. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
60%
Nagyjából a 10. sör után jelenik meg az első mosoly az arcomon....
2022. ápr. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem ez rengeteg. 2 után már érzem. Nem részeg vagyok, de már spicces.
2022. ápr. 3. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Phoney ***** válasza:
100%
Ha az az aggodalom tárgya, hogy biztosan a tudtod nélkül piál és azért bírja ennyire, akkor nem.
2022. ápr. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Sörtől is függ. Ha a 4%-os puliszkalé elosztva órákra, akkor nyilván nulla az pontosan. Ha meg 8%-os komlóbombából 6 tényleges korsó, az is inkább az utolsó 2 órában, akkor lassan vetetheti ki a fél tüdejét, hogy elférjen a mája.
2022. ápr. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

A májban levő alkohol-dehidrogenáz enzimnek (ami a mérgező acetaldehiddé alakítja az alkoholt) vannak különböző reakciósebességel bontó izoenzimjei, talán a barátodnak egy ilyen kis reakciósebességű izoenzimje van.

Az én anyósom volt ilyen, lényegében nem tudott "berúgni", amikor a munkahelyén valami ivászattal összekötött buli volt, akkor az alkoholisták már mind az asztal alatt voltak, anyósom meg legfeljebb kipirult kissé.

2022. ápr. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!