Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ki milyen gyakran szokott...

Ki milyen gyakran szokott alkoholt inni?

Figyelt kérdés

Sör, bor, pálinka....

Milyen gyakran szoktattok ezekből inni?

Naponta, hetente, havonta ???



2022. máj. 14. 01:39
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
93%

18-22 éves korom között az volt a csoda, ha kimaradt egy hétvége buli nélkül. Akkor gyakran fogyasztottam alkoholt, sajnos. Akkor se szerettem inni, de vitt a hangulat és a társaság.

22 éves koromban elköltöztem otthonról, a hétvégi bulizások kimaradtak, a munkát és a sportolást helyeztem előtérbe. Azóta évente egyszer-kétszer van pár party, amikor összeverődünk a haverokkal, és lemegy néhány fröccs, de ennyi. Az, hogy már minden hétvégén megigyak franc tudja hány doboz sört, meg franc tudja hány kupica pálinkát, az elképzelhetetlen. Régen sem tudom, miért és hogy csináltam/bírtam. De ugye fiatalság, bohóság.

2022. máj. 14. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
82%

Ilyeneket soha.

Baileys mindig van itthon, 1-1,5 év alatt fogy el egy üveg

2022. máj. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
90%
Egy-két hetente megyünk el iszogatni a haverokkal és kedvfüggő, hogy fröccsöt vagy cidert iszom, ilyenkor senki sem lesz részeg igazán, a feeling miatt van valami előttünk. Sört nem bírom meginni és évi párszor van olyan "alkalom", amikor szétt akarom csapni magam (pl szilveszter, házibuli, fesztiválok), akkor főként a pálinkát hívom segítségül, minden más mellett :).
2022. máj. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
88%
Havonta egy pohárral, vagy ritkábban. Egyetem alatt én is többet buliztam, de azóta elszoktam tőle, nagyon hamar megüt és nem szeretem az érzést.
2022. máj. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
88%
Csak ha addig kínálnak, míg egyszerűbbnek látom elfogadni. Minden más esetben elutasítom az alkoholt.
2022. máj. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
88%
Kedves kérdező, és te milyen gyakran szoktál alkoholt inni? 🙂
2022. máj. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:

Nyáron szoktam alkoholt inni, és akkor is csak sört. Különböző kézműves söröket részesítem előnyben. Hetente 1-2 üveg sört szoktam inni.

Szeptember végétől- április közepéig vagy végéig, egyáltalán nem iszok alkoholt.

2022. máj. 14. 15:03
 18/29 anonim ***** válasza:
91%

16# Vagyok.


Akkor kérdező, te egy nagyon rendes sörivó vagy!


Én írtam az elején hogy kb 6 naponta, méghozzá sört. Mert nagyon finom és elcsábít.

Alkalmanként 3-4 x 0,5 litert.

Most én kérdeztem, hogy vajon te mennyit.


Üdvözlöm az önfegyelmedet 🙂!

2022. máj. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%
Kb. minden hétvégén fogyasztok alkoholt. A bort részesítem előnyben, van, hogy 2-3 hónapig csak rozéfröccsöt vagy száraz vörösbort iszok. A 2-3 hónapos időközönként szokott előkerülni a világos sör, de maximum 2 este "sörös". Egyszerűen nem vagyok oda érte, hamar megfájdul tőle a fejem, az ízére is hamar ráunok. A barnáért viszont nagyon odavagyok, viszont azt azért szoktam ritkábban inni, hogy nehogy ráunjak.
2022. máj. 14. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Mikor,hogyan. Ha mindennapos az inkább 1-1 cider, mikor olyan időszakom van, röviditalokat alkalmakkor inkább.
2022. máj. 14. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!