Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ki milyen gyakran szokott...

Ki milyen gyakran szokott alkoholt inni?

Figyelt kérdés

Sör, bor, pálinka....

Milyen gyakran szoktattok ezekből inni?

Naponta, hetente, havonta ???



2022. máj. 14. 01:39
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Van hogy honapkkig nem iszom egy kortyot sem, maskor meg hetente tobbszor is.

A heten ittam ket sort (ket kulon napon), tegnap ket rumos longdrinket, meg ma ittjon egy gint grapefruitlevel. Jovo heten szerintem semmit nem fogok.

2022. máj. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
75%

Teljesen random. Amikor úgy érzem, nehéz hetem volt, olyankor megiszok 1 deci whisky-t (nem az ilyen kommersz tömeggyártott dzsimbimeket, hanem füstös, tölgyfahordóban érlelt skót whisky-t). Most például épp ezt teszem, de ezelőtt utoljára húsvétkor ittam. Azelőtt meg egy hétig napi szinten, mert céges úton voltam.


Szóval nincs benne rendszer, igazából mikor kedvem szottyan - egyedül annyi, hogy ha másnap dolgozom, akkor számomra tabu az alkohol.

2022. máj. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
31%
22es, meg értem, ha nem kedveled, de legalább ismernéd, amit fikázol... égetett fehértölgyhordóba érlelik, nem egy igénytelen vacak, csak más...
2022. máj. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Nagyjából hetente fogyasztok alkoholt, többnyire baráti találkozók keretében. Olyankor kezdetnek sört iszom, aztán hangulattól függően vodkát, rumot, pálinkát, esetleg likőrt. Ha itthon iszom, az viszont kizárólag sör, magyar kézműves/kisüzemi és külföldi különlegesebbek.
2022. máj. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Soha de mást sem 6 éve
2022. máj. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 mindentudó99 ***** válasza:
74%
Szabadnapokon 1-3 sört. Mást nem. De ezt is inkább így mikor már melegek vannak. Télen semmit
2022. máj. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%
Minden nap lemegy egy kis tömény, hétvégén több is :D Most épp vodkázom, de későbbre van még whiskey is :3
2022. máj. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
A legtöbbször sört szoktam inni, de azt se viszem túlzásba, még amikor többet iszom, akkor is kb. 3-4 doboz a HETI adagom! Bort, pezsgőt, és pálinkát nagyon ritkán iszom, de azért szeretem őket, illetve legtöbbször kísérőnek whisky-t.
2022. máj. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Hetente egyszer kb. baráti társasággal. De nagy nyári melegben néha hét közben is lecsúszik 1-1 sör, fűnyírás vagy munka közben.
2022. máj. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!