Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Az alábbi "25 éves" rumok...

Az alábbi "25 éves" rumok közel érdemes lehet valamelyik megvenni?

Figyelt kérdés

Ha jól tudom ebben az árkategóriában és kiszerelésben csak kevert termékek vannak, ezért az idézőjel.

Egy születésnapra lenne, ezért nem feltétlen ár/érték arányban vásárlók, de jó lenne valami önmagában élvezhetőt venni, múltkor nagyon megégettem magam egy gold rummal (valamelyik Havanna).

Tudom szubjektív, de a kérdés elérnek-e mondjuk egy Diplomatico Reservát?


Az ár amit én fizetnék:

[link]

Bővebb infók üvegenként viszont itt:

[link]



2022. máj. 16. 19:17
 1/2 anonim ***** válasza:

Az alkoholos italok pont olyanok hogy az ár/érték arány gyakran köszönő viszonyban sincs egymással. Ha nem ragaszkodsz a 25 éveshez esetleg egy ilyesmi?


[link]

2022. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezek közül szerintem egyikkel sem nagyon lőhetsz mellé ebben a kategóriában. Személy szerint nekem ez az árfekvés már a "túl magas" szint, de a Centenario és az Opthimus feltétlenül bakancslistás tételek. Javaslom, nézd meg az általad kinézett rumok értékeléseit a rumratings.com-on, kicsit segíteni fog a döntésben...
2022. máj. 19. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!