Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Sok tálca sört kell vennem...

Sok tálca sört kell vennem egy nagycsaládi eseményre, mit ajánlanál jó ár/érték aránnyal?

Figyelt kérdés
Boltot és sör márkát szeretnék kérni. Minimum a dreher, sopronit vagy aranyászokat már nem szeretnék. Krusovice, pilsner, ilyenek is jöhetnek. Jó lenne kifogni valami akciót.

2022. máj. 16. 19:40
1 2
 1/11 mindentudó99 ***** válasza:
Múltkor a Lidlben akciós volt a Steffl. Szeretem. 185 forint volt.
2022. máj. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A stefflt jelenleg én a soproni alá teszem sajnos... bár nem most ittam, de csalódás volt akkor.
2022. máj. 16. 19:59
 3/11 anonim ***** válasza:
Említetted a Krusovicét. Ár/érték arányban egész jó, én azt venném.
2022. máj. 16. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Megkóstolhatod a Borsodi világost is, változtattak rajta, nincs benne pl. kukoricadara, egész iható lett, most is azt iszogatom.
2022. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

+1 a fehér peremű Borsodi, meg Soproni IPA szerintem elfogy, akárki akármit mond. Ha közel van Békés megye, szaladj be egy Borába, kóstolj egy Hunyadit (vigyázat, nem Mátyás, sima Hunyadi!) 180-ért, és miután sikerül abbahagyni a röhögést a kézművességével dicsekvés után, és beleiszol korsóból 10°C alatt, visszatérünk erre, hogy esetleg nem-e tényleg-e az-e, még ha nem is full megnyugtatóan... :) Ha vannak tényleges sörivók, hálásak lesznek minden mennyiségű Lidl gazdaságos Steam Imperial IPA csodáért, ami abban jó, hogy semmiből se sok, nyilván jóból se, de rosszból se. Mint egy tökéletes házi főzés. A Stout is okés, abból mondjuk kettő per sörsznob, meg némi ráhagyás jó lehet.

Mindenképp vennék sok lightos Kozelt, a lagzimon meglepően népszerű volt a töményezőssé vált sörkedvelők közt, ami nem kevés ember.

Van a Staropramennek a szűretlen izéje, na abban is sör van végre. Az árát sehol nem éri meg, de ha csak az marad meg, már vidám ember leszel.

+1 Krusovice. Carlsberget régen kóstoltam, remélem ma is olyan. Venned kell csomó Kőbányait, mert lesz, aki nem érti az egészet.


Azt azért tudni kell, hogy nem mindegy a bolt. Ahol jók a sörök, az üveges se fényízű (google it), és nincs gumikacsa/linóleum íz meg lábszag a dobozosokban, ott biztos lehetsz benne, hogy tudják értelmesen tárolni, és a beszállítóktól is megkövetelik ezt, akárcsak a gyártók. Ott érdemes megvenni. Ahol nem állandó a sörminőség tényleges vonalkódon belül, ott legyenek erős fenntartásaid a legénység rátermettségével kapcsolatban!

2022. máj. 16. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tessék itt van pár sör leárazva:

[link]

Például a Pilsner Urquell egész jó 275 forintért.Hiszen sok helyen már jóval 300 Ft fölött van az ára.

2022. máj. 17. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Holnapig, azaz szerdáig(!) még akciós az Aldiban a Staropramen, (világos és barna is), 259 ft.-, szerintem ez nagyon jó ár-érték arány.

Nyilván ízlés dolga, de az egy jó kis középkategóriás sör szerintem, a Drehert (a sima zöldet legalábbis) biztosan kenterben veri.

2022. máj. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 mindentudó99 ***** válasza:
68%
Kinek mi én meg a Drehert nem szeretem
2022. máj. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Auchanokban szokott jó akció lenni. Tavaly szilveszter előtt pár hónappal volt leárazva a wai moment hard seltzer alapból 300 valamennyi akciósan 50 Ft volt darabja. Azelőtt meg csíki sör volt szintén nagyon leárazva mert közel volt a lejárati ideje. De ugye lejárat után se lesz semmi baja egy jó ideig. Persze ez változó éppen melyikben mi van leakciózva így szóval érdemesebb többet végigjárni.
2022. máj. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
A tavaly nyári kertipartira sógorom egy tálca Tuborg világosat vett, ár-érték arányban az volt a legjobb a Metro-ban!
2022. máj. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!