Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Magyarországon melyik a...

Magyarországon melyik a boltokban kapható legkeserűbb sör,és hol lehet megvásárolni?

Figyelt kérdés
2022. máj. 27. 21:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az eddigi legkeserűbb, amit ittam, talán az Argus Strong - hát az valami kegyetlen - Lidl saját márkás söre! De azért az Arany Korsó Strong se áll tőle messze (Penny Market sajátja) és a Pilsner Urquell !
2022. máj. 28. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

1


A Pilsner Urquell keserű ugyan de valahogy másként mint az Argus Strong .

Számomra a Pilsner az jó, kellemes sör .A másikért meg nem vagyok oda.

2022. máj. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Gösser
2022. máj. 28. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Phoney ***** válasza:
86%
Nincs egzakt "legkeserűbb". Egyesek "kilóra" érzik jobban a keserűanyagot (ezt lehet számszerűen mérni), másoknak viszont attól függően keserű, hogy mennyi édes ellensúly van benne. Pl. szinte bármilyen kisüzemi komlószörnyet megiszok, ha elég tartalom van a keserűség mögött, de egy száraz, vékony sörben már közepes mennyiségű komlót se viselek el, mert "túl keserű".
2022. máj. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Radeberger
2022. máj. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 _tibi__ válasza:
89%
Azok közül amit eddig ittam: Dreher Bitter Lager
2022. máj. 29. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

#6-os, akkor vagy egyszerűen nem vagy hozzászokva a sörhöz, vagy pedig mást is fogyasztottál közvetlenül előtte, ami miatt keserűbbnek érezted!

Én is nemrég kóstoltam, és a Dreher Bitter Lager egy teljesen átlagos, kellemes ízű sör!

2022. máj. 29. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
48%
Kezdőknek minden sör keserű!
2022. máj. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Tom Benko ***** válasza:

Klasszikus IPA sörök környékén nézelődj. Esetleg porterek. Azért mondom, hogy klasszikus, mert újabban divat a bohóckodás, hogy "citrusos ízű" meg hasonló IPA-kat főznek, amikből pont a komló íze veszik ki.

Az IPA sörök eredetileg ugyanis úgy készültek, hogy agyonra komlózták a tartósítás érdekében.

2022. máj. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 attila_72 ***** válasza:
Én Argus sört(?) egyszer kóstoltam, de szerintem az nem fehéremberbe való. Ez a strong lehet hogy jó, de nem fogom kipróbálni. Régen a Tuborg tűnt igencsak keserűnek.
2022. máj. 30. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!