Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Berúgva és befüvezve lenni...

Berúgva és befüvezve lenni mennyire hasonló érzés?

Figyelt kérdés
Eddig még csak berúgva voltam ezért érdekel hogy befüvezve lenni mennyire hasonló érzés. Csak kiváncsi vagyok

2022. júl. 14. 20:40
A kérdező szavazást indított:
Nem tudom
Teljesen más érzés
Hasonló érzés
Nagyon hasonló érzés
Ugyan olyan érzés
60 szavazat
 1/5 anonim válasza:
88%

Teljesen más, de ez miért ez a kategória!

Én múltkor bedrogozva ettem pizza maradékot és csak a lisztet éreztem belőle :D Pedig még nem voltam bedrogozva addig ízlett.

2022. júl. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
A berúgás nagyjából kiszámítható, a fű viszont néha okozhat meglepetést.
2022. júl. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A részeg ember dajdajozik, hangos, néha verekedős, rókázós. Kb mintha nagyon izgatott lennél, és impulzívabb mint normál esetben.



A betépett ember elpilledt, álmatag és max összeeszik mindenfélét. Kb mint eléggé álmosnak és elégedettnek lenni, csak a fáradtság nélkül. A kaja íze intenzívebb, és kívánóssá is tesz.

Emiatt mondják azt fura főzővideókra, hogy na, ki volt betépve a stábból, hogy ezeket az összetevőket sikerült beletenni.



De egyik se tesz boldoggá, csak max eltompítják a depressziót.

2022. júl. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmazzunk úgy, hogy mint pultos, begandzsázott emberre nem hívtam még szekust.


Ellenben részegre minden átlag péntek-szombat este kell.

2022. júl. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
95%
Ivászat után elég fos a másnap, cigizgetés után viszont a legjobb felkelni. Mindig kipihentnek érzem magam, még kicsit zsibbadt is vagyok, mámoros. Ha piára cigizek van hogy nem is leszek másnapos, annyira erős nálam az utóérzetek.
2022. júl. 18. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!