Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért itatja magát a tömény...

Miért itatja magát a tömény alkohol?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem, hogy minél jobban kezdek bebódulni, annál jobban rámjön a kényszer, hogy fenntartsam ezt az állapotot, de közben tudom, hogy mégsem kéne. Mitől van ez? Másnál is így van ez?

2022. dec. 15. 23:48
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
Mert az alkohol ilyen hatással van az emberre.
2022. dec. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Önuralom hiánya. Én is így vagyok vele már lassan 20 éve. Igen, alkoholista lettem, mert nem tudom, mikor kell megállni.
2022. dec. 16. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%

Szerencsére nem hat mindenkire úgy az alkohol, de vannak, akikre még rosszabb hatással van, pl agresszivitást vált ki.

Az alkohol hatása, hogy csökkenti az önkontrollt, az önuralmat, a realitás érzéket.

Szerencsére az emberek többsége képes ezeket kezelni olyan szinten, hogy tudja mikor kell leállni, elég volt.

Sajnos azok száma sem elenyésző, akik nem tudják kontrollálni ezt a hatást, tehát nem vagy egyedül, de veszélyesek a kilátásaid a jövőre nézve, kb egy menekülési utad van, nem inni egy korty alkoholt sem.

2022. dec. 16. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Hát én ezt még nem vettem észre hogy itatja magát.. az íze ugyan úgy hányinger marad nekem mindig kell innom valamit hozzá hogy elvegye az ízét ha iszom
2022. dec. 16. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
19%
Ez alkoholizmus.
2022. dec. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
72%
Az édes, nem karcos, hanem simulékony italok hatnak így, az erős, szárazak nem.
2022. dec. 16. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!