Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vannak itt rajtam kívül, akik...

Vannak itt rajtam kívül, akik több üveg sört megisznak naponta?

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 16:56
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Én 32 éves leszek és napi 3-4 sört iszok. Az életem sz@r, ezért inni fogok halálomig.
2023. jan. 12. 16:58
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Innék én, ha lenne miből, nem csak sört.
2023. jan. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Én a sört, a bort cola-val, meg a pezsgőket szeretem. De az anyám veszi nekem boltban a piát, mert nincs egy jó hely se a közelben, ahova eljárhatnék inni. Ezért anyám veszi az italt a kis boltban. Nekem a saját pénzem másra kell. A következő két év során összegyűjtök több, mint 2 milliót és utazási irodán keresztül megyek Bora Bora-ra nyaralni. Régi vágyam oda elmenni legalább egyszer lássak valami szép helyet az életem során. Szóval az anyám pénzéből részegeskedek.
2023. jan. 12. 17:44
 4/21 A kérdező kommentje:
A gyógyszereimet is sokszor borral, sörrel veszem be. A szívem meg ma délután úgy szúrt, hogy azt hittem infarktusom lesz.
2023. jan. 12. 17:49
 5/21 anonim ***** válasza:
91%
Nem iszok minden nap, de ha iszok, akkor nálam is lemegy pár sör. Mondjuk egy hatos pakk. Már ciccentettem egy Heinit ma.
2023. jan. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Az alkoholizmusodat kellene kezeltetni, mielött tényleg komolyabb bajod lesz
2023. jan. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
"inni fogok halálomig" De már nem túl sokáig tart, mire odajutsz
2023. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Nem szép dolog édesanyáddal megvetetni és hazacipeltetni a piát, és magáról az alkoholizmusról, meg a pénzedről még egy szót sem szóltam. Nem hogy pl. autóra gyűjtenél neki...
2023. jan. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát lehet, hogy kinyírom magam az itallal. De nagyon elvagyok, magam alatt vagyok, mert nincsen csajom és amúgy mentálisan is beteg vagyok. De amikor iszok kitisztul, kiüresedik a fejem és nem gondolok semmire, csak jól érzem magam.
2023. jan. 12. 18:21
 10/21 A kérdező kommentje:
Nem veszek autót se magamnak, se anyámnak. El megyek Bora Bora-ra, akkor legalább lesz egy jó élményem, ha már egyszer nem kellek senkinek a nők közül, meg 30 éves koromig szűz lúzer voltam, akkor legalább legyen valami, aminek majd örülni tudok.
2023. jan. 12. 18:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!