Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Vannak itt rajtam kívül, akik...

Vannak itt rajtam kívül, akik több üveg sört megisznak naponta?

Figyelt kérdés

2023. jan. 12. 16:56
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
79%

Szerinted érdekel minket ez a vergődés?

Menjél inkább csöndben piálni a sötét szobádba.

2023. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
94%

Ez minden, ezért szar az életed? Szerinted ezzel egyedül vagy? Nézd csak meg a társkeresési problémák kategóriát... Mások megvannak egy korty ital nélkül is hasonló helyzetben.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2023. jan. 12. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem vergődök, a szobámban meg van világítás köszi.
2023. jan. 12. 18:30
 14/21 anonim ***** válasza:
85%
Ez egyébként miért van, hogy a pasik megkattannak nő nélkül, mi csajok (én legalábbis, meg a szingli barátnőim) meg remekül vagyunk pasi nélkül? Ha van pasi, jó, ha nincs, az is jó.
2023. jan. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
1 barátom-Isten nyugosztalja- zirka 500 000 kis sert ivott meg.
2023. jan. 13. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Van. Én napi 6-8 de néha 10 litert is megiszok 1 nap. Mások azt hiszik hülyéskedek - pedig nem. Általába 2 literes kőbányait nyomom amíg van pénzem..

(Viszont én tényleg alkoholistának érzem magam.)

2023. jan. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
95%

Én sokáig napi 5-6 üveg sört ittam, de volt olyan is, amikor 15-öt. Ma már egyáltalán nem iszom és nem is hiányzik. Eltűnt a reggeli levertség, a gyakori emésztési rendellenesség és az állandó gyomorégés.

Vésd jól az eszedbe, az alkohol semmi problémát nem old meg, sőt gyarapítja!

Józanon sokkal szebb az élet, bárki bármit mont. Saját tapasztalat.

2023. jan. 16. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
45%
Balazs te vagy?
2023. jan. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
91%
Azért iszol, mert nincs csajod, vagy azért nincs csajod, mert iszol? Segítek, nem csak azért nincs csajod, mert iszol. 32 évesen mamahotelben, alkoholistán, magadba fordulva, ha lesz is valaha csajod, az se lesz 100-as. Nagyon nem. Így normális párkapcsolatot kialakítani lehetetlen. Fogadd el, hogy ha nem költözöl külön, nem állsz le a piával, akkor soha nem lesz normális párkapcsolatod. Ez egészen biztos. Szóval ne is akarj csajt, mert nem lesz. Te vagy az, akit ha meglát egy csaj buliban, és még be is jössz neki, a barátnői rögtön figyelmeztetik, hogy veled ne kezdjen. Nincs esélyed, amíg össze nem szeded magad. Oké, hogy most van egy 2 éves célod, hogy spórolsz egy Bora Bora-i nyaralásra, de tudod mi lesz? Lesz abból 3 év, aztán 4, aztán ha közben nem adod fel (kétlem), akkor végül 5-6 év után egyedül, elhízva (de legalábbis sörhassal) kijutsz Bora Bora-ra, és hidd el, nem pont olyan lesz ott kint, mint amilyennek most elképzeled. Persze ha kint is egész nap iszol majd, akkor tök mindegy. Mert gondolod, hogy több év piálás után jól tudod majd érezni magad Bora Bora-n pia nélkül? Tényleg? De amúgy az egész Bora Bora nyaralás tök mindegy. Az a lényeg, hogy mi lesz majd, miután hazajössz onnan? Hát semmi. Ugyanaz a sz.r, mint most. Csak akkor már nem lesz ilyen gyerekes életcélod, mint most Bora Bora. Akkor mit fogsz csinálni?
2023. jan. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
nekem van kit lekúrni, így nem iszok annyi sört.
2023. jan. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!