Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » 1800 - 2000 Ft ig milyen bort...

1800 - 2000 Ft ig milyen bort tudnatok ajanlani, ami finom ihato, edeskes inkabb mint szaraz,lehet rose,gyumolcs,pezsgo, hugo ?

Figyelt kérdés

2023. jan. 24. 23:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
90%

#5 10000 egy jó bor?? Tokaji hatputtonyos aszú nem kerül annyiba!! Az nem valami sima lötty! te jó ég... Tokajban láttam egyik pincészetnél egy bort, 1000 Ft volt egy deci, szóval jó drága (díjnyertes!) bor volt, abban a pincében a legdrábább de úgy voltam vele egyszer élünk. És tádá, a családból csak nekem ízlett, de nekem az egyik kedvencem lett. Nem olcsó lötty volt hanem egy drága díjnyertes édesbor. Egy másik pincében kóstoltak eszenciát, na az igen drága, úgy tudom az legédesebb bor ami létezik, annál édesebbet nem lehet, a csillagos ég is lehet az ára. Én nem szeretem az aszút, így nem jött be annyira az sem, pedig huuu de milyen drága bor volt.... egy jó édes muskotály nálam a méregdrága aszukat simán veri. Szüleim az aszut imádják... Annyira relatív kinek mi a jó bor.... Nem a tablettásról kérdezett a kérdező...olcsóbb borok is lehetnek minőségi borok.

A "jó borok nem édesek"?? Nem ivott akkor még tokaji édesbort ahol ez a specialitás, vagy Badacsonyban egy isteni édesbort. Én csak és kizárólag az édes bort iszom meg, más nem megy, szóval nekem csak az édes bor a jó bor.

2023. jan. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
58%
Kevésbé szakavatott ízérzékkel rendelkezőknek vagy kezdőknek általában az édes ízvilág szokott bejönni. Főleg nőknél. A szamorodni egy testesebb bor, ami néha már túlzottan is édes, tömény. A jégbort szeretem még, bár annak decije van majdnem 2000 környékén :D Csak megbízható kereskedőt nehéz találni, mert ha valaki nem ismeri az ízét, arra simán rásózzák sokszoros áron valamit, aminek semmi köze hozzá.
2023. jan. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 NTBS ***** válasza:
39%
Bármelyik magyar bort.
2023. jan. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
89%

11

Az aszú esszencia nem bor. Az aszúszemekből préselés nélkül, saját súlyuk alatt lecsöpögő lé az esszencia, ezt palackozzák, nem erjesztik.

2023. jan. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Zomelié vagyok és csak a SPAR Völgyes borát fogyaszd. Megérdemelné a Palásti borászat, hogy Magyarország első számú bora legyen a Völgyes!
2023. márc. 4. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Vino Rosa, 695 a 2 liter :)))


Viccen kívül az előttem említett Vargáék kimondottan jók, jó áron.

2023. jún. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
15, most örülsz, hogy sírok? :)
2023. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!