Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért nem ébredek fel az...

Miért nem ébredek fel az ébresztő órára, ha pár órával előtte sok alkoholt iszom?

Figyelt kérdés
Meg sem szoktam hallani az ébresztőt.

2023. máj. 25. 15:56
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát olyankor én sem. :)
2023. máj. 25. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ettől sajnos nem lesz jobb nekem.

Legalább azt tudnám, hogy hány órával előtte lehet sokat inni, hogy majd meghalljam reggel.

2023. máj. 25. 16:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mert olyan mélyen alszol, hogy nem ébredsz fel rá. Én alkohol nélkül is jó alvó vagyok és sokszor nem kelek fel az ébresztőre max ha 10-et minimum beállítok 5 percenként.
2023. máj. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ez egy jó tipp 2. köszi
2023. máj. 25. 16:47
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd át az ébresztőd hangját valami eddig nem használt, kegyetlenül irritáló zajra, a jelzés hangerejét pedig állítsd maximumra! Nekem ez jött be... Bár ha erősen ittas vagy, inkább aludd ki magad rendesen, mindenkinek jobb lesz úgy, de legfőképp neked!
2023. máj. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én félálomban ki szoktam nyomni sajnos a telefont olyankor, mert nem fogom fel, hogy miért csörög. Annyi az agykapacitásom ilyenkor, hogy zavar -> kinyomom. Mielőtt leesne, hogy munkába kéne menni, már vissza is aludtam.
2023. máj. 26. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!