Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Létezik olyan hogy valaki...

Létezik olyan hogy valaki jobban bírja a töményt mint a sört?

Figyelt kérdés

mármint sokan vagyunk.

mert én úgy érzem jobban birom .és jobban is szeretem a töményt :D


17f


2011. júl. 7. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
nincs
2011. júl. 7. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:) kedves bőbeszéd


nem úgy érettem hogy 4dl pálesz meg 4dl vadász ,na vajon melyiket bírjuk jobban?


nem vagytok vevők a témára?

2011. júl. 7. 21:47
 3/10 anonim ***** válasza:
Az alkohol az alkohol, mindegy miben van, a mennyiség számít.
2011. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
létezik, van h a sör jobban az ember fejébe száll a buborékok miatt
2011. júl. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Két különböző dologról beszélsz, amikor azt írod, hogy jobban bírod, és jobban szereted a töményt. Az lehet, hogy jobban szereted, vagyis szívesebben iszod, de két ember közül pl. az bírja jobban az adott típusú szeszes italt, aki többet tud belőle meginni anélkül, hogy berúgna. Ez több tényezőtől függ: az ital nemétől, kombinációjától más italokkal, mennyit és mit ettél előtte illetve közben, a testtömegtől, az emésztéstől, a lelkiállapottól (kialvatlanság pl. fokozza a részegséget), milyen gyorsan iszol, mennyire van hozzászokva a szervezeted stb. Végül alapvetően a véralkoholszint fog dominálni, és ez garantáltan előbb lesz 1-2 ezrelék ugyanannyi töménytől, mint sörtől... :)
2011. júl. 7. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Jelen :D
2011. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Phoney ***** válasza:

Az lehet, hogy 1 sörtől bekábulsz, miközben 1 felest szinte meg sem érzel. Én is sokkal jobban megérzek egy sört, mint egy felest.


Viszont 3-4 adag után már nem nagyon van ilyen különbség, illetve inkább a tömény javára.

2011. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
szerintem értjük egymást:)
2011. júl. 7. 22:56
 9/10 anonim válasza:
Itt vagyok az élő példa. :D Feles nem üt fejbe,míg már az első sör után érzem,hogy húz a fejem. :)
2011. júl. 11. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én is úgy vagyok vele, hogy egy sört jobban megérzek mint 2 feles házipáleszt..
2011. júl. 13. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!