Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Ha hobbi szeretnékszeretnék...

Ha hobbi szeretnékszeretnék érteni a borokhoz, mivel kezdjem? Hol lehet az ehhez szükséges háttértudást megszerezni?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik, mikor vki sokat tud a borokról, hogy hol, milyet és kitől érdemes venni, vagy ha egy étteremben képben van, hogy miből érdemes inni.
2011. júl. 11. 20:43
 1/7 anonim válasza:
52%

Pl google

bor.lap.hu

helyesírási szótár helyesírási szótár

helyesírási szótárhelyesírási szótárhelyesírási szótárhelyesírási szótárhelyesírási szótár

2011. júl. 11. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
10%
előbb sztem tanulj meg helyesen írni
2011. júl. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ahha, köszi trollok! Attól mert véletlenül beillesztettem a szinten helyére a szeretnéket még egyszer, még tudok helyesen írni.


"Ha hobbi szinten szeretnék érteni a borokhoz, mivel kezdjem?"


Találjatok csak egy helyesírási hibát abban, amit írtam, gyökerek!


Guglizni én is tudok. Ha unatkoztok, nem kell minden kérdésre válaszolnotok, ki is verhetitek például, akár egymásnak is. De semmi b?zulás!

2011. júl. 11. 21:06
 4/7 anonim válasza:

"Attól mert véletlenül beillesztettem a szinten helyére a szeretnéket még egyszer, még tudok helyesen írni.

"


Ez a mondatod is bizonyítja, hogy nem így van :)


google-t ismered-e?

2011. júl. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ha mutatsz benne csak egy helyesirasi hibat, mesternek fognak szolitani. A Google-t ismerem. Te viszont a "kerdezo" es a "valaszolo" szavak fogalmaval vagy zavarban.
2011. júl. 12. 12:25
 6/7 anonim válasza:

Oh! Imádom én is a kegyetlen nyelvtantanárok felbukkanását minden topicban :D


Naszóval: első lépésként el kellene járnod pincelátogatásra. Könnyen találsz ilyeneket a pincészetek környékén. Ott megkapod a szükséges alapokat, amik segítenek felismerni, hogy mit iszol. Mire érdemes figyelni kóstolásnál, lehet faggatni is a vezetődet. Ők általában örömmel fogadják az érdeklődőket.

Célzottan és óvatosan kell aztán a tudásodat gyakorolni, amíg elég magabiztosság és tapasztalat birtokosa leszel.

És figyelj rá hogy ne lerészegedni menj!

Az interneten is olvashatsz mindenfélét, de olyan mint könyvből tanulni dugni vagy biciklizni :D Egyik se az igazi.

2011. júl. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Végre egy segítőkész válaszoló!
2011. júl. 17. 12:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!