Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Miért jó egyedül lerészegedni...

Miért jó egyedül lerészegedni otthon?

Figyelt kérdés

Azt értem, hogy társaságban jó, de sok ismerősömnek az a munka utáni programja, hogy haza megy, lerészegedik a TV előtt, és lefekszik.

Ebben mi a jó?

Ennek mi az értelme?


2011. okt. 7. 18:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

én nem iszom, de sok családtagom igen - a stresszes nap után a tv előtt azért isznak, hogy ellazuljanak és ne pörögjön már az agyuk, ne legyenek tiszta idegek

hát én ezt nem tartom megoldásnak..

2011. okt. 7. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Phoney ***** válasza:
92%

Me' nem érzi magát olyan rosszul, mintha józanon nézné a falat (illetve tévét, de az majdnem mindegy). Ő sem azért csinálja, mert hatalmas buli egyedül inni.


Amúgy szerintem egyedül az alkoholfogyasztást övező kulturális álszentség az oka annak, hogy minden drogot „normális” egyedül fogyasztani (nikotin, teobromin, koffein, illegális szerek), csak az alkoholt nem.

2011. okt. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Kábítás. Nekem speciel a doki írt fel kis bogyókat ugyanerre, hogy kiüssön és bírjak aludni. Végül is ugyanaz pepitában..
2011. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
92%

18:35


Teljességgel egyetértek. Van egy festő ismerősöm, ha fest, akkor iszik, nem rúg be, csak hogy felszabaduljon, mondanom sem kell hogy barátaim lenézik, pedig nem egy közülük szokott füvezni magában. Jah, de az ugye "kúlságként" van elkönyvelve.

2011. okt. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 doboszoli ***** válasza:
68%
Pótcselekvés.
2011. okt. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 sámliműszerész válasza:
86%

amikor úgy mész haza a munkából hogy 8 órán keresztül kapod hogy:

-Miért nincs még kész?

-Ez itt sürgős, ezt csináld, bármit is csináltál eddig!

-Amit az előbb csináltál az hol van?

-Ez még sűrgősebb, mint az előző!

Mert én ezt kapom, és bevallom jólesik néha hazamenni, beverni pár sört és NYUGODTAN aludni. Akkor szinte rögtön elnyom az álom, és nem kell pörgetnem az agyam azon hogy holnap mi lesz, hogy fogom megoldani a problémákat, ugyan mit fog a főnököm kitalálni...stb. Ráadásul jobban ki is pihenem magam, mert hamarabb elalszom. Hozzáteszem: nem minden nap iszom, havonta egyszer-kétszer, és akkor sem ájulásig.

2011. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
10%
Az ökör iszik magában. Talán őt kellene megkérdezni.
2011. okt. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
46%

19:17


Fail.

2011. okt. 7. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 lisboa válasza:
100%

Hát meló után tényleg ellazít. 2-3 sör és tényleg jobbat alszok tőle. Meg még buli előtt is szoktam inni 1-2-t :)

Hisz a benzinkútra is benzinnel megyünk el. :D

2011. okt. 8. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én azért szoktam egyedül, mert részegen sokminden előjön, ami máskor nem. Túl könnyen beszélek olyanról, amit józanul elhallgatok. Igaz, hogy többnyire nem otthon szoktam, hanem ott ahol senki sem ismer.

TV előtt részegedősre is volt már példa. Vidám hangulatban néztem a Dáridót meg a Fásy mulatóst, miközben öngyújtóval dűlöngéltem és kornyikáltam.. amíg hányingerem nem lett. :D:D

2011. okt. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!