Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » EZ milyen ital? ( KÉP )

EZ milyen ital? ( KÉP )

Figyelt kérdés

A kékre gondolok. Egyszer ittam vmi ilyesmi kéket és nagyon ízlett. Talán marcipán is volt benne azt hiszem. Milyen kék italokat ismertek?


[link]


2011. okt. 20. 19:30
 1/9 anonim ***** válasza:
powerrade
2011. okt. 20. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem curaco lehetett, mert az olyan édeskés és kék:)
2011. okt. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
curaco ahogy az előző is mondja...sokmindennel keverheted vicces színeket lehet összehozni...nameg ha visszajön azis ilyen kék színű...nemtudod h röhögj vagy támogasd a havaerod...de alapvetően nem tul erős
2011. okt. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen a curacao kék,és finom is...de van kék szinű voodoo is ami szintén curacao meg valamilyen szénsavas üditő keveréke
2011. okt. 20. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
azaz
2011. okt. 20. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
curaccao
2011. okt. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Phoney ***** válasza:
Hát a képen nem curacao van (mivel söröskupak van rajta, tehát valami breezer lehet), meg a curacaoban nincs marcipán sem, de szerintem is azt ittál. Egyébként a cseh álabszintoknak szokott ilyen színe lenni (a curacao-t inkább telt kékre festik), de abban végképp nem éreznél mandulát.
2011. okt. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Román kékszesz. Arc és egyéb fertőtlenítésre való. Nagyobb részt spirituszból készül.
2013. dec. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sztem az abszint !
2014. febr. 23. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!