Kezdőoldal » Ételek, italok » Bor, sör, röviditalok » Lányoktól kérdezném szilveszte...

Lányoktól kérdezném szilveszterkór nagyon berugtatok? és miket ittatok?

Figyelt kérdés
2012. jan. 1. 23:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
52%
Igaz én fiú vagyok, de az egész napom ivásból állt. másfél-két üveg pezsgő 4 sör 2 deci whiskey cola 2 deci jager meg 3-4 liter víz legalább megvolt még mellé, plusz valami ismeretlen vizekről evezett bor. A mai nap meg a halál kategóriája volt. 16/f.
2012. jan. 2. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szeretem az alkoholt, és még sosem voltam részeg, 16-26 éves koromban még ittam egy-két kortyot a társaság kedvéért, de már 10 éve azt sem.
2012. jan. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Én csak pezsgőt ittam,kb. egy litert összesen.Nem rúgtam be,de jól éreztem magam :)
2012. jan. 2. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, még szalonspicces sem voltam. Néhány sört ittam (nem tudom mennyit, nem számoltam), kb 2 deci pezsgőt, és némi forralt bort.

Egy szabadtéri rendezvényen voltam, és rengeteg -elnézést a kifejezésért- seggrészeg lányt láttam, akik vagy egyedül tántorogtak tűsarkaikon, vagy egy barátnő segítségére szorultak, esetleg a haverok hánytatták. Nos, mindegyik elég szánalmas látványt nyújtott...

2012. jan. 2. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Milyen az a szilveszter kór (itt nyilván kihagytál egy szóközt, különben értelmetlen.)? Mik a tünetei? Szövődmény?
2012. jan. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem sikerült berugni:S Martinit,Pezsgőt,Bort,és Cherryt
2012. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

nem rúgtam be, kicsit spicces voltam


pálinkát ittam, vodkát, pezsgőt, bort

2012. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

hát én jól berúgtam. gyöngyözőbort ittam, vadászt, pálinkát. de ezekből sokat :p


23l

2012. jan. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Én ittam 2 felest, egy Kubal Imrét (haverom megígérte, h kever nekem és kevert is, egy zöld löttyöt, 2 pohár pezsgőt, 1 pohár bort, meg még haverom barátnőjének a piájából is ittam. xD

Nagyjából ennyi és fél nyolckor kezdődött a buli és 8-kor be voltam állva. :D

18/N.

2012. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
figyu már, az véletlenül nem cuba libre lett volna? :D N...lol
2012. jan. 2. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!